Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Nord VPN satın aldım, normalde Google Cloud üzerinden kendime ait bir VPN kurmuştum ancak Google miningte kullanıldığını tespit ettiğinde engelliyor. Almanya'ya bağlantımı aktardım Phoneix Miner kullanıyorum. Türkiye'de 150-233 Ms alırken VPN ile 88-93 arasında gidip geliyor. Reject oranı da çok düştü %15'leri gördüm şimdi genellikle %0-1 arası.Eki Görüntüle 947642
Hocam ben vpn vs falan hic bi sey kullanmadan zaten 70 ms civarinda aliyordum, ona ragmen reject oranlarim %5-6lara kadar cikiyordu. İyice kafam karisti, bi sey anlamadim ben bu isten :D

Bende 71 mh/s alıyorum phonex minerda. Fakat binance poolda 24 saatlik ortalama 65-67 arası. 15 dk ortalaması 45-93 arası değişiyor ama önemli değil. Günlük ödeme için iyi fakat 100 mhs falan kazıyorsanız bence etherminer daha iyi.

Hocam ben vpn vs falan hic bi sey kullanmadan zaten 70 ms civarinda aliyordum, ona ragmen reject oranlarim %5-6lara kadar cikiyordu. İyice kafam karisti, bi sey anlamadim ben bu isten :D
Hocam mesajını geç gördüm, ms önemli değil aslında burada sıkıntı yurt dışından alınan görevleri ağ yüzünden yerine iletemiyoruz kısıtlamalara takılabiliyoruz ISS'ler yüzünden bundan dolayı reject oluyor, o oran ne kadar yükselirse kazancın da düşmeye başlıyor. Ben Nord VPN ile Romanya'ya bağlandım şu an 66 Ms ile %0 reject alıyorum. Gelirim de artmış durumda.
Ekran görüntüsü 2021-03-31 101446.png
Ekran görüntüsü 2021-03-31 101838.png
Ekran görüntüsü 2021-03-31 102227.png

Hocam mesajını geç gördüm, ms önemli değil aslında burada sıkıntı yurt dışından alınan görevleri ağ yüzünden yerine iletemiyoruz kısıtlamalara takılabiliyoruz ISS'ler yüzünden bundan dolayı reject oluyor, o oran ne kadar yükselirse kazancın da düşmeye başlıyor. Ben Nord VPN ile Romanya'ya bağlandım şu an 66 Ms ile %0 reject alıyorum. Gelirim de artmış durumda.Eki Görüntüle 949928Eki Görüntüle 949932Eki Görüntüle 949937
Hocam ben de bi 24 saat bosluk verdim, binance pool sistemini sifirlamak amaciyla. Sonrasinda dun gece itibariyle teamredminer'a gectim. Dun geceden beri msler de gayet iyi, reject oranim da sifir. Fakat bu sefer de trm yaziliminda accept-reject degerlerinin yaninda bir de hw degeri cikti. Hw degeri su an 86. Bu degerin yuksek olmasi istenmeyen bi durum diye biliyorum. Bunu cozmeye calisiyorum su anda. Foruma konu actim ama henuz bi cevap alamadim

Reject oraninin sifir olmasinda trm'nin faydasi var mi bilmiyorum fakat hw degeri olayi yine de yazilim uzerinde pooldaki kazim gucumun 24.12'de kalmasina neden oldugunu dusunuyorum.

Dosya Ekleri

• 20210331_105020.jpg
    20210331_105020.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 48
Ethermine? Binance mı?
GTX 1060 ile 14 gün Ethermine da 15 gün Binance da Phoenix ile test yaptım.
Ben Binance'da karar verdim.
1 - GTX 1060 olduğu için Ethermine da 14 gün beklemem gerekiyor Binance da her gün paramı aldım. Hemen borsada değerlendirebiliyorum.
2 - Ethermine ile Binance da 1-2 denerseniz Ethermine sanki 0.50 cent daha yüksek gibi ama.
Değil şu an ben hatta 0.70 cent gibi daha yüksek alıyorum en yakın örnek paylaştıgım resimde gördüğünüz gibi dün 30 Mart'ta 24 saatlik ödenen 2.50 $
Ben tek kart oldugu için Binance diyorum.

Eki Görüntüle 950403
binance1.PNG
1617188515922.png

Ethermine? Binance mı?
GTX 1060 ile 14 gün Ethermine da 15 gün Binance da Phoenix ile test yaptım.
Ben Binance'da karar verdim.
1 - GTX 1060 olduğu için Ethermine da 14 gün beklemem gerekiyor Binance da her gün paramı aldım. Hemen borsada değerlendirebiliyorum.
2 - Ethermine ile Binance da 1-2 denerseniz Ethermine sanki 0.50 cent daha yüksek gibi ama.
Değil şu an ben hatta 0.70 cent gibi daha yüksek alıyorum en yakın örnek paylaştıgım resimde gördüğünüz gibi dün 30 Mart'ta 24 saatlik ödenen 2.50 $
Ben tek kart oldugu için Binance diyorum.

Eki Görüntüle 950402

Eki Görüntüle 950403
Ben de tek kartla oldugundan oturu 24 saatlik odeme avantajiyla binance diyorum, ethermine da denedim ama 24 saatlik odeme insanin icini asiri rahatlatiyor.

Ben su hw olayini cozebilirsen benim de reject 0, hic rejectim yok ama hw olayi havuza etki eden kazim gucumu dusuruyor sanirim. Ust mesajimdaki ekran goruntusune bakarsan ne demek istedigim daha net anlasilir sanirim... @Nikneyime

Geri
Yukarı