Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Herkese merhaba, muhtemelen daha önce cevabı verilmiştir, öyle ise affola.

Benim Ethermine'de 0.01521 ETH'ım kaldı. 1 hafta sonra hesabıma yatacak mı? Yoksa yatması için tekrardan Ethermine'ye mi dönmem gerek? Şu an Binance Pool'dayım.
Ethermine'a dönmene gerek yok. Hiç işçi olmasa bile zamanı gelince hesabına yolluyor.

Ethermine'a dönmene gerek yok. Hiç işçi olmasa bile zamanı gelince hesabına yolluyor.
Hocam benim de Ethereum'um 0.01 oldu Ethermine üzerinde. Şimdi Ethermine'ı bırakıp Binance Pool'a geçiyorum o zaman.
Hocam 03.00'dan sonra tam 24 saat çalıştır, tahmini gelir doğru bir şekilde göstermiyor, bana gösterdiğinin neredeyse 2.5 katı hesabıma yatıyor.

Hocam 26.8 Mh/s ile kazıyorum, Binance Pool'a geçmeli miyim?

Hocam benim de Ethereum'um 0.01 oldu Ethermine üzerinde. Şimdi Ethermine'ı bırakıp Binance Pool'a geçiyorum o zaman.
Ben de 1 hafta Ethermine'da 0.01 yapıp Binance'a geçmiştim. Sorun olmaz.

Orada gösterdikleri MH değerleri çok önemli değil. BinancePool'da Ethermine'dan biraz daha fazla kazıyorum. Sadece ilk 1 - 2 gün düşük geldi.

Ben de 1 hafta Ethermine'da 0.01 yapıp Binance'a geçmiştim. Sorun olmaz.

Orada gösterdikleri MH değerleri çok önemli değil. BinancePool'da Ethermine'dan biraz daha fazla kazıyorum. Sadece ilk 1 - 2 gün düşük geldi.
Hocam kesintiler dahil yaklaşık 22-23 saat mining yapıyorum. Kesinti olmazsa bütün gün yapıyorum, geçmemi önerir misiniz ? Arada bir oyun oynuyorum.

Hocam kesintiler dahil yaklaşık 22-23 saat mining yapıyorum. Kesinti olmazsa bütün gün yapıyorum, geçmemi önerir misiniz ? Arada bir oyun oynuyorum.
Ben de 23 saat mining yapıyorum. Bence birkaç gün deneyin. Nasılsa kazdıklarınızı aynı gün alabiliyorsunuz. Muhtemelen ilk gün düşük gelecektir o yüzden ikinci gündeki sonuçlara göre karar verin.

Geri
Yukarı