Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

En son 0.027 ETH satıp TRY almışım. 32 TL para alıp 0.03 TL komisyon ödemişim. Yani alım satımdan %0.1 komisyon alıyor.
Sanırım para limiti var satmak için. Bu limiti nereden görebilirim ?

10 TL galiba limit, Total 10 olmalı diyor.

Bu parayı TL'ye çevirdikten sonra nasıl çekeceğiz herhangi bir banka kartımıza ?

Sanırım para limiti var satmak için. Bu limiti nereden görebilirim ?

10 TL galiba limit, Total 10 olmalı diyor.

Bu parayı TL'ye çevirdikten sonra nasıl çekeceğiz herhangi bir banka kartımıza ?
Ben önce papara'ya gönderip daha sonra orada ekli banka hesabına aktarıyorum.

Minimum 10 TL emir verilebiliyor.
TECHNOPAT2.jpg

Dediğiniz gibi soldaki değer 35 gözüküyor. Sabah 6-7 gibi sizi etiketleyip kazancımı söylerim. Siz de yarın belirtirsiniz.
@Satanay Hocam siteden çıkıp birkaç saat sonra tekrar girince her şeyin 0 gözükmesi normal mi ? Şu an her şey 0 gözüküyor.
Pardon hocam, benim hatam. Üst taraftan ETH'yi seçmek gerekiyormuş. 5 saat boyunca sadece 1.50 TL kazandırması çok az değil mi?

Hocam 6 saat miningin sonunda bu kadar kazanmışım. Bu gelen Ethereum nereye geldi bilmiyorum, çok az kazanmamış mıyım ?
Hocam öncelikle o kadar az göstermesi normal. Soluna da bakarsanız 1 mh/s ortalamasına göre yatırmış. Düzelmesi için 24 saat açık tutup ortalamanızı olması gereken seviyeye getirin önce. Sonra ise Pool Hesabınıza yatmış olacak ETH. "Kazançlar" sekmesine gelip "Bakiye" kısmına tıklarsanız parayı oradan Pool Hesabı -> Cüzdan Hesabı olarak aktarabiliyorsunuz. Cüzdan hesabına gelince de Al-Sat işlemlerinden ETH'nizi satın TL olarak. Sonra da çekebilirsiniz.

Şu anda uzun vadede ödeme almayı düşünen kullanıcı için ethermine.org daha mantıklı gibi görünüyor. Günlük ödeme alıp güncel kur ile paraya çevirmek isteyen için binance bulunmaz nimet bence. @Satanay Güncel 5700XT değerleriniz nedir. Sanırım stock vBİOS ile daha fazlasını alamayacağım ben.
52 mh.jpg

Merhaba. Binance kullanmaktayım. Ama bir dengesizlik var. Bilgisyar 7/24 açık olmasına rağmen, ve değerler 44 altı olmamasına rağmen bu şekilde kazanç aldım.

Bu dengesizlik hep olacak mı? Yoksa, bu dengesiz durum ertesi parayı aldığımda değişecek mi?

Eğer Binance'dan Papara'ya para geçişinde sorusu olanlar varsa, cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

1614252665282.png

Merhaba. Binance kullanmaktayım. Ama bir dengesizlik var. Bilgisyar 7/24 açık olmasına rağmen, ve değerler 44 altı olmamasına rağmen bu şekilde kazanç aldım.

Bu dengesizlik hep olacak mı? Yoksa, bu dengesiz durum ertesi parayı aldığımda değişecek mi?

Eğer Binance'dan Papara'ya para geçişinde sorusu olanlar varsa, cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Eki Görüntüle 895483
Günde 30 TL kazanmanız gerekti sizin, eğer aynı değeri alırsanız bugün de, ben de Ethermine'a geri dönmeyi düşünüyorum. Sabah aldığınız parayı söylerseniz sevinirim.

Ayrıca, Papara'ya para geçişini adım adım anlatır mısınız ?

Günde 30 TL kazanmanız gerekti sizin, eğer aynı değeri alırsanız bugün de, ben de Ethermine'a geri dönmeyi düşünüyorum. Sabah aldığınız parayı söylerseniz sevinirim.

Ayrıca, Papara'ya para geçişini adım adım anlatır mısınız ?
Ethermine'de günlük o kadar kazanıyordum. Biraz hız aşırtması vs. yaptım. Böyle yapınca günlük daha fazla kazanıyordum.

Papara adımları.
1. Binance Pool sayfasına giriyoruz.
2. O sayfadan kazançlar kısmına giriyoruz.
3. O ekranda birikmiş kazançlar yazan bir kısım var. O kısmın yanında bakiye yazıyor. Oraya tıklıyoruz.
4. Ardından, paramızı Pool Binance'dan Spot cüzdanına aktarıyoruz.
5. Sonra, Binance'da spot cüzdanına gidiyoruz. Etherium kısmına geliyoruz. Etherium'un üzerinde Alım satım kısmına tıklayıp, ETH/TRY seçiyoruz. Ardından bizi bir sayfaya yönlendiriyor. Orada istediğimiz tutarda ETH'ı TRY'ye çevirmek istediğimizi seçiyoruz, ve sonra sat diyoruz. Bu işlem sıralı olduğundan hemen olmayabilir.
6. Ardından Binance'da kontrol ediyoruz, TRY kısmında paranız olacak. Oradan TRY seçeneğinde çekme diyoruz. Papara'yı seçiyoruz, ve Papara bilgimizi girdikten sonra, onay verince miktar anında Papara'ya yatıyor.

Şu videoda benzer işlemleri anlatmakta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ethermine'de günlük o kadar kazanıyordum. Biraz hız aşırtması vs. yaptım. Böyle yapınca günlük daha fazla kazanıyordum.

Papara adımları.
1. binance pool sayfasına giriyoruz.
2. o sayfadan kazançlar kısmına giriyoruz.
3. o ekranda birikmiş kazançlar yazan bir kısım var. O kısmın yanında bakiye yazıyor. Oraya tıklıyoruz.
4. ardından, paramızı pool Binance'dan spot cüzdanına aktarıyoruz.
5. sonra, Binance'da spot cüzdanına gidiyoruz. Ethereum kısmına geliyoruz. Ethereum'un üzerinde alım satım kısmına tıklayıp, ETH/TRY seçiyoruz. Ardından bizi bir sayfaya yönlendiriyor. Orada istediğimiz tutarda ETH'ı Try'ye çevirmek istediğimizi seçiyoruz, ve sonra sat diyoruz. Bu işlem sıralı olduğundan hemen olmayabilir.
6. ardından Binance'da kontrol ediyoruz, try kısmında paranız olacak. Oradan try seçeneğinde çekme diyoruz. Papara'yı seçiyoruz, ve Papara bilgimizi girdikten sonra, onay verince miktar anında Papara'ya yatıyor.

Şu videoda benzer işlemleri anlatmakta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun, bana Ethermine'da daha fazla kazanıyormuşum gibi geldi. Tahmini günlük kazanç dünden beri 1 TL gözüküyor. 18 saattir mining yapıyor gözüküyorum ve 800 share kazanmışım. Umarım bu sabah kazancım düzelir yoksa Ethermine'a geçmeyi düşünüyorum.

Sağ olun, bana Ethermine'da daha fazla kazanıyormuşum gibi geldi. Tahmini günlük kazanç dünden beri 1 TL gözüküyor. 18 saattir mining yapıyor gözüküyorum ve 800 share kazanmışım. Umarım bu sabah kazancım düzelir yoksa Ethermine'a geçmeyi düşünüyorum.
Ne demek, umarım anlatabilmişimdir. Bende de öyle olacak muhtemelen. Ethermine bence de daha kazançlıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı