Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Ne demek, umarım anlatabilmişimdir. Bende de öyle olacak muhtemelen. Ethermine bence de daha kazançlıydı.

ETH düştü, bir de ethermineda zorluk 4 binance daha yüksekk kar istiyorsanız flexpoll geçin. Papara'ya 18 yaş altı çekebiliyor muyuz yoksa yine kimlik onaylatmak zorunlu mu?

ETH düştü, bir de ethermineda zorluk 4 binance daha yüksekk kar istiyorsanız flexpoll geçin. Papara'ya 18 yaş altı çekebiliyor muyuz yoksa yine kimlik onaylatmak zorunlu mu?
Papara'yı bilmiyorum, 18 yaş üstü olduğum için bir şey diyemem. Ama kimlik ile üye oldum. Asıl onay Binance'de oldu. Telefonumla yüzümü taramamı istedi. Onay verdikten sonra parayı alabildim.

Rx5700xt ile binance pool’a geçiş yaptım bakalım ne kadar verecek. Voltajı biraz yükselttim dışarıdayken çökme vs olmasın diye 10w fazla tüketiyor gibi şu an ama dokunmak istemiyorum 10 saattir stabil.
9F6F1D99-8B6F-4462-82AC-62F201C2CDF0.jpeg

Dostum dediğin siteler 0.05 ETH istiyor en düşük çekim için, ben de onu yapacak kart yok.
Papara'yı bilmiyorum, 18 yaş üstü olduğum için bir şey diyemem. Ama kimlik ile üye oldum. Asıl onay Binance'de oldu. Telefonumla yüzümü taramamı istedi. Onay verdikten sonra parayı alabildim.

Hocam binance pool üzerinde sürekli mh düşüşü oluyor. Sadece bende mi oluyor bu ?

Dostum dediğin siteler 0.05 ETH istiyor en düşük çekim için, ben de onu yapacak kart yok.

Hocam binance pool üzerinde sürekli mh düşüşü oluyor. Sadece bende mi oluyor bu ?

Hocam o sayaca pek takılmayın doğru değil. Ben 55 ile kazıyorum bazen 42 bazen 82 falan gösteriyor.
Bende de öyle. 47 ile kazarken 30 diyor, 47 ile kazarken 52 falan diyor. Bir garip yani.

Yarın düzgün rakam vermezse Ethermine candır demeye devam :D.

Hocam ekran kartını 3300 liraya almıştım sizce maliyetini çıkarıp kar ettirir mi? 55 mh’s ile kazıyor. Çoğu kişi kartı boşuna öldürürsün,yanar vs demiş.
Şöyle, elektrik faturasını vs. saymadan aylık en az 1200₺ kar yapar diye düşünüyorum(RX 5700 için öyle en azından). Ben 5700 kullanıyorum, bana 1200 diyor, ama ETH'nin fiyatına bağlı değişebilir. Ben çok profesyonel değilim. 1.5 haftalık bilgim var. Ekran kartınızı ara ara kontrol edin, zorlanıyor mu diye. Eğer belleklerde ve çekirdekte aşırı zorlanma yoksa deneyin bence. Bir şey olursa garantiniz de var.

Geri
Yukarı