Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Şöyle, elektrik faturasını vs. saymadan aylık en az 1200₺ kar yapar diye düşünüyorum(RX 5700 için öyle en azından). Ben 5700 kullanıyorum, bana 1200 diyor, ama ETH'nin fiyatına bağlı değişebilir. Ben çok profesyonel değilim. 1.5 haftalık bilgim var. Ekran kartınızı ara ara kontrol edin, zorlanıyor mu diye. Eğer belleklerde ve çekirdekte aşırı zorlanma yoksa deneyin bence. Bir şey olursa garantiniz de var.
Ekran kartı sıcaklığım 56-57 derece. Yani oyun oynamayla bunun arasında ne fark var çözemedim ki oyun daha fazla zorluyor.

Hocam ekran kartını 3300 liraya almıştım sizce maliyetini çıkarıp kar ettirir mi? 55 mh’s ile kazıyor. Çoğu kişi kartı boşuna öldürürsün,yanar vs demiş.
Ekran kartınızı 55 derece altında tutun ve fanları %100'de çalıştırmayın. Hiçbir şey olmaz. Oyunlarda sürekli dalgalı olarak çalışıyor kart. Şöyle düşünün;

Bir koşu bandındasınız, siz koşarken sürekli hızlanıp, azalmasını mı tercih edersiniz, yoksa sabit bir hızda çalışmasını mı ?

Ekran kartınızı 55 derece altında tutun ve fanları %100'de çalıştırmayın. Hiçbir şey olmaz. Oyunlarda sürekli dalgalı olarak çalışıyor kart. Şöyle düşünün;

Bir koşu bandındasınız, siz koşarken sürekli hızlanıp, azalmasını mı tercih edersiniz, yoksa sabit bir hızda çalışmasını mı ?

Fan hızı ayarım %45 sıcaklıklar 57-58 derece hocam. Voltajı 800 yapınca 50-52 derece ama bir süre sonra çökme yapıyor.

59-62 derece arası çok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşlar ben cüzdanımı bu şekilde ekledim acaba doğrumu yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı