Binance üzerinden alınan Bitcoin hesapta görünmüyor

nakredne

Femtopat
Daha fazla  
Binance TR uygulaması üzerinden dün gece 22'de falan Bitcoin alımı yaptım ama hala cüzdanda gözükmüyor. Açık Emir'ler kısmında duruyor hala. XRP de aldım o hemen cüzdanda göründü. Bu neden oluyor? Nasıl düzelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Al/sat işlemi tamamlanmamış. Tamamlanması için birisinin, sizin belirlediğiniz fiyattan BTC satması gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al/sat işlemi tamamlanmamış. Tamamlanması için birisinin, sizin belirlediğiniz fiyattan BTC satması gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İyi de neden böyle oldu ki? Direkt alım yapılamıyor mu Bitcoinde? XRP'yi nasıl aldıysam Bitcoin'i de aynı şekilde aldım. Biri kayıt defterine neden işlendi ki ne alaka anlamadım?

Piyasa veya Market Emri ile direkt alım yapabilirsiniz.

Limit Emri'nin bekletmesi normaldir. Çünkü Limit Emri'nde, alım veya satım fiyatını sen belirliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı