Binance ve NBMiner Farklı Reject Oranları ve Dalgalanmalar

Buğra Öztürk

Kilopat
Daha fazla  
Screenshot_7.jpg
Screenshot_8.jpg

Arkadaşlar ilk olarak Rtx 3070 Ti monitöre bağlı, arkada kod yazıp video izliyorum. Hashratede dalganlanma çok az olmasına rağmen Binance sürekli dalgalı gibi gösteriyor. Burada sorun Binance'da mı? Bende mi? Bu reject oranları iyi mi? Binance'da reject gözükmüyor, sadece NBMiner'da gözüküyor.

NBminer yerine Trex ya da Lolminer kullanabilirsin.
Sadece ETH kazıyorsan dual mining ile ETH + TON kazarsan günlük 2,2 dolar kazanabilirsin.

Ayrıca Binance Pool yerine 2miners kullan. Ödemeyi Nano ile alırsan ücretsiz, Bitcoin ile alırsan cüzzi bir kesinti oluyor.

Eki Görüntüle 1329527Eki Görüntüle 1329528
Arkadaşlar ilk olarak Rtx 3070 Ti monitöre bağlı, arkada kod yazıp video izliyorum. Hashratede dalganlanma çok az olmasına rağmen Binance sürekli dalgalı gibi gösteriyor. Burada sorun Binance'da mı? Bende mi? Bu reject oranları iyi mi? Binance'da reject gözükmüyor, sadece NBMiner'da gözüküyor.
Binance'in göstergelerinde sorun reported veya average göstergesi yok. O yüzden siz dalgalı görüyorsunuz. Reject %2 gibi bir şey ediyor pek önemli değil bence binance gibi bir havuzda normal. Pinginizin de önemi var tabi onda. Binancede zaten ortalaması alındığı için sorun teşkil etmiycektir.

NBminer yerine Trex ya da Lolminer kullanabilirsin.
Sadece ETH kazıyorsan dual mining ile ETH + TON kazarsan günlük 2,2 dolar kazanabilirsin.

Ayrıca Binance Pool yerine 2miners kullan. Ödemeyi Nano ile alırsan ücretsiz, Bitcoin ile alırsan cüzzi bir kesinti oluyor.
Hocam Ton ve Eth wallet için gate.io kullanabilir miyim? Tavsiye eder misiniz? Nano'nun ne olduğunu bilmiyorum. İlk defa duydum. Lolminer ve dual coin olayı iyi diyorsanız yarın test ederim. Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.
Binance'in göstergelerinde sorun reported veya average göstergesi yok. O yüzden siz dalgalı görüyorsunuz. Reject %2 gibi bir şey ediyor pek önemli değil bence Binance gibi bir havuzda normal. Pinginizin de önemi var tabii onda. Binance'de zaten ortalaması alındığı için sorun teşkil etmiycektir.
Aa demek o yüzdenmiş, teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Hocam Ton ve Eth wallet için gate.io kullanabilir miyim? Tavsiye eder misiniz? Nano'nun ne olduğunu bilmiyorum. İlk defa duydum. Lolminer ve dual coin olayı iyi diyorsanız yarın test ederim. Teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Gate.io kullanamazsınız çünkü orda sadece erc20 ağı var ton coin için. ton.org dan bir tane cüzdan oluşturup (Meta mask'a da ekleniyor galiba da ben adresleri göremeyince arayasım gelmemişti.) oraya çekim yapabilirsiniz. Daha ilerde diğer borsalara gelince çekim yaparsınız. Şuan da Ftx borsasında var bir de oraya bakın isterseniz cüzdanı uygunsa kullanırsınız.

Gate.io kullanamazsınız çünkü orda sadece erc20 ağı var ton coin için. ton.org dan bir tane cüzdan oluşturup (Meta mask'a da ekleniyor galiba da ben adresleri göremeyince arayasım gelmemişti.) oraya çekim yapabilirsiniz. Daha ilerde diğer borsalara gelince çekim yaparsınız. Şuan da Ftx borsasında var bir de oraya bakın isterseniz cüzdanı uygunsa kullanırsınız.
Bunlar güvenli mi hocam ya, dübürü kaptırmayalım :)

Bunlar güvenli mi hocam ya, dübürü kaptırmayalım :)
Ton.org ton coinin resmi sitesi
Meta mask en büyük kripto cüzdanı uygulamalarından biri (borsa değil kimlik bilgisi vs gitmiyorsunuz)
Ftx de büyük kripto para borsalarından biri ama hiç kullanmadım sanırım Amerika merkezliydi.
Bu arada trust walletda da varmış sanırım onu da kullanabilirsiniz.

TON için Gate.io kullanamazsınız hocam. FTX borsasını ya da kendi cüzdan uygulamasını kullanabilirsiniz.
Kazım sonrası elde ettiğiniz kazancı ETH olarak hesabınıza alırsanız kesinti olur. Ayda bir ödeme alıyorsanız belki çok sorun değil ama günlük ödemelerde bu kesintiler çok oluyor :)
2Miners ise ödemeleri ETH olarak değil NANO koin göndererek kesintisiz yapıyor.

Bu arada TON için tonwhales.com havuzunu kullanın. Diğerlerine göre daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı