Binaya TürkNet fiber geldi

Az önce TürkNet fiber çekerken Türk Telekom yıllardır duran eski ADSL saha dolabını 1 ay önce yenilemiş olduğu TİP7 saha dolabının fiber kaset çalışmalarını yaptı.
Bu sayede binama 3 farklı altyapı gelmiş oldu.(Türknet fiber, Türk Telekom VDSL, Türksat Kablonet)
Darısı hepinizin başına. 😄
20200904_131721.jpg

Az önce TürkNet fiber çekerken Türk Telekom yıllardır duran eski ADSL saha dolabını 1 ay önce yenilemiş olduğu TİP7 saha dolabının fiber kaset çalışmalarını yaptı.
Bu sayede binama 3 farklı altyapı gelmiş oldu.(Türknet fiber, Türk Telekom VDSL, Türksat Kablonet)
Darısı hepinizin başına. 😄
Eki Görüntüle 673829
Hocam TT firmasından FTTH isteyin :D harika bir üçlü olur.

Az önce TürkNet fiber çekerken Türk Telekom yıllardır duran eski ADSL saha dolabını 1 ay önce yenilemiş olduğu tip7 saha dolabının fiber kaset çalışmalarını yaptı.
Bu sayede binama 3 farklı altyapı gelmiş oldu.(TürkNet fiber, Türk Telekom VDSL, Türksat Kablonet)
Eki Görüntüle 673829

Bu işte bir şey var :D. TürkNet fiberini bulunduğun mahalleye söylesinler hızları vs. kimse VDSL2 kullanmasın.

Bu işte bir şey var :D. TürkNet fiberini bulunduğun mahalleye söylesinler hızları vs. kimse VDSL2 kullanmasın.
Hocam TürkNet kendini iyi tanıtamıyor. Buradaki insanlar direk Türk Telekom, Vodafone gibilere başvuruyor. Onlar VDSL gelmesine rağmen 16 Mbps alırken ben daha ucuza 100 Mbps/50 Mbps fiber internet alacağım. 😆

Hocam TürkNet kendini iyi tanıtamıyor. Buradaki insanlar direk Türk Telekom, Vodafone gibilere başvuruyor. Onlar VDSL gelmesine rağmen 16 Mbps alırken ben daha ucuza 100 Mbps/50 Mbps fiber internet alacağım. 😆

Bağır sokakta :D. TürkNet kendini tanıtsa senin mahalleden TT dediğimiz firma para koparmasın.

Yusuf Bey TT taahhüt biterken fahiş dediğimiz fiyatı çekmişti yardım olmuyordu, ben de mesaj atmıştım 1 sene oldu Netspeed kullanıyorum cevap yazmadı. Şimdi apartmanda herkes net kullanıyor, fiber de geçti mahalleden bakalım yine cevap vermeyecek mi göreceğim.

Geri
Yukarı