TurkNet binaya fiber geldiği halde yardımcı olmuyor

Judge-

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bulunduğum adreste binama fiber kutusu Türk Telekom tarafından aylar önce geldi hatta oim üzerinden kaydım var bakabilirsiniz. Sizlere ulaştığımda, Türk Telekom ekipleri gelip 50 metre civarında fiber kabloyu versin ve kablonun geçişini ayarlayın, sonra TurkNet ekipleri ile iletişime geçin, bağlantıyı yapsınlar ve kullanmaya başlayın dediler. Ben kablonun geçişini ayarladım fakat tekrar oim desteğe yazdığımda önce beni aradılar. Bir binada fiber yok dendi bir var dendi. En son konuştuğumda yine yok dendi. Karşı daire kapı komşum fibere geçiş yaptı. Türk Telekom müşterisi.

Biraz önce apartman toplantısından çıktım. 1. kat ve 7. katta TurkNet müşterisi olan komşularım da fibere geçiş yapmış. Yaklaşık 1.5 haftadır VDSL desteğini de alamıyorum sebebi VDSL kablo eskimiş. İnternetim de yok şu an. Kabloyu değiştirteyim diye düşündüm ama yarın bir gün ekipleriniz gelip fiberi bağlayalım derse cebimden gereksiz para ödemiş olacağım kullanmayacağım VDSL kabloya.

İşin özü durumu anlatabildiysem açıkça şu fiber konusunda bana yardımcı olursanız mümkünse öncelik tanıyabilirseniz çok mutlu olurum Ayşegül Hanım, şu an hiç bağlantım yok çünkü. @TurkNet Destek Ayşegül

Yeni konular

Geri
Yukarı