TürkNet fiber

Doktorbey34

Picopat
Daha fazla  
TürkNet'te Türk Telekom altyapısından fiber kullananlar en az kaç Mbps hız alıyorsunuz TürkNet fiberde nasıl?

Son düzenleme:
100'de kaç veriyor onu merak ediyorum. MAKSİMUM PAKET 100 acaba minimum kaç hız veriyor sabah akşam değişebilir ama genel olarak hangi hızları alıyorsunuz?

@Doktorbey34 ben kullanmıyorum. Her hangi gibi bir hız düşmesi olmuyor. Evin içine kadar fiberin var ise yoğunluktan hızında düşme olmuyor. 100 Mbps gösteriyorsa tamamını rahat verirler fiberde. Upload olarak 4 Mbps yazıyor şu an için pandemi nedeniyle Türk Telekom 8 Mbps upload veriyor.

TürkNet'in kendi fiber altyapısının gelmesi için ne yapmak lazım?
Türk Telekom'un fiber çektiği yerlere acaba TürkNet kendiside fiber çeker mi?
TürkNet fiberi nasıl 100 Mbps'de kaç alıyorsunuz? (Türk Telekom altyapısını kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum
Teşekkürler

@Doktorbey34

1) TürkNet kendisi proje çiziyor ve daha yeni yeni fiber çekmeye başladılar. İstanbul'da bile birkaç ilçeye getirdiler.
2) Gelirse bulunduğun noktaya büyük ihtimalle çekerler. Genelde öyle oluyor bir yerde fiber oluyor diğer firmada geliyor.
3) Fiber altyapı olduğu için 90'nın altına inmez hızın sorunda yaşamazsın. Ailede kullanan olmadığı süreçe 90'larda alırsın. Fakat Wi-Fi ile almak istiyorsan verilen cihazın Wi-Fi'si iyi ise alırsın. Kabloluda zaten problem yaşamazsın.

TürkNet yan mahalleme kendi fiberini getiriyor ben Türk Telekom'la görüştüm bir sürü şikayet talep vs. Benim binama özel olarak pon fiber çekeceklerini söylemişlerdi. Hala bekliyoruz sabırsızlıkla. Tabii ki TürkNet'in kendi fiber altyapısı olsa çok iyi olur ama yani Türk Telekom'un altyapısından da fiber kötü değildir sonuçta sadece modemleri iyi olmuyormuş
TurkNet'te Türk Telekom altyapısından fiber kullananlar en az kaç Mbps hız alıyorsunuz TurkNet fiberde nasıl?

Her şey böyle başlamıştı ve şu anda 100 fiber paketinde ortalama 115-120 Mbps'ye kadar alıyorum.
Tıp fakültesi öğrencisiyim TurkNet FİBER kullanıyorum 100-120 Mbps ARASI DEĞİŞEN HIZIM VAR. Her türlü sorunuzda yardımcı olmak isterim DH forum üyesiyim. DAVET KODUM: ODX58TB82ABM BAĞLANTI LİNKİ: https://turk.net/p/ODX58TB82ABM FATURALARIM OTOMATİK ÖDEMEDE asla bir sıkıntı yaşamazsınız. Beni tercih etmenizi çok isterim. Davet kodumu kullanırsanız 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı