Bionluk'ta komisyon ödememek etik midir?

Birkaç aya davayı yersin iki katını alırlar senden sıkıntı yok.

”Eğer platformun kurallarına uymayarak yasadışı faaliyetlerde bulunursanız veya müşterilerinize zarar verirseniz, Bionluk size karşı yasal işlem başlatabilir. Ayrıca, müşterileriniz de sizi yasal olarak sorumlu tutabilirler. Bu nedenle, iş yaparken etik davranışlara uymak ve Bionluk platformunun kurallarına uymak, yasal sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.”

Sonuçta o site sayesinde müşterilere ulaşıyorsun. Bence yanlış. Bir de bionlukta yaş sınırı 18 değil mi?
Kendi kartım kardeşime ait sitede kardeşimin adına telefon numaram kayıtlı onun üstünden alıyorum kartım kardeşimin yani Onun üstüne kurdum birnevi ancak Bütün kart şifreleri benim hesabıma kayıtlı bir sıkıntı olursa benim kendi param gidecek.

Birkaç aya davayı yersin iki katını alırlar senden sıkıntı yok.

”Eğer platformun kurallarına uymayarak yasadışı faaliyetlerde bulunursanız veya müşterilerinize zarar verirseniz, Bionluk size karşı yasal işlem başlatabilir. Ayrıca, müşterileriniz de sizi yasal olarak sorumlu tutabilirler. Bu nedenle, iş yaparken etik davranışlara uymak ve Bionluk platformunun kurallarına uymak, yasal sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.”
Yıllık vergi kesiyorlar tabi şu an okadar kazancım olmadı vergi kesilecek kadar ama kesilmemesi için bunu yapıyorum. Çünkü bilmiyorum reşitde değilim çokta kardeşimi o duruma sokmak istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı