BioNTech aşıya karşı çıkanlar

Maxtoric

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Birkaç konu daha gördüm ama sosyal medyada da çok karşılaştım yine de görüşlerinizi almak istedim. Arkadaşlar aşının ağzı çıkıp sizi yiyecek mi? Soruyorum neden istemiyorsun diye ama bana cevap vermiyor. Akrabalarımın çoğu korona oldu. Sebebi aşı yaptırmamaları. Korona olmayan akrabalarımın hepsi onlar korona olmadan önce 2 doz aşı oldu. Teyzemin yaşadığı olayı anlatayım. Dayım koronaydı ve odasındaydı. 2 doz aşı yapmış olan teyzem yemek getirmek için maskesini vs. unuttu ve dayımın odasına girdi. Yemeği verip çıktı ve 2 gün sonra korkudan hastaneye gidip test yaptı. Negatif çıktı. Demek ki aşı olmasaydı şimdi pozitif çıkardı. Ama bazı arkadaşlar zaman makinesı yapıp geleceğe gitmiş. (!) 30 yıl sonra etkileri gösterilecek diyorlar. Ya gelinde çıldırmayın. 30 yıl ne alaka? Gelecekten mi geldiniz? Bazı arkadaşlarda fareye test yapmışlar diye olmuyor. Sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

İstemeyen kişilerin neredeyse birçoğu saçma sapan teorilere inandığı için böyle.

Neymiş efendim, aşıların içinde nano teknoloji ile üretilmiş çipler varmış da onlar insanları öldürecekmiş de...

Ulan biraz düşünseler bunun imkansız olduğunu anlayacaklar.

Bir kere eğer dünya nüfusunu %5'e düşürmek isteseler, niye virüs ve aşı yoluna başvursunlar? Ekonomik yaptırımdan sonra üstlerine güçlü bir ülkeyi yönlendirseler zaten ülkelerinde %90'ı istemeksizin savaşa girecek. Haliyle sonucunda nüfus büyük oranda düşecek.

Ben aşımı oldum, hatta bugün 19:50'de de 2. doz aşımı olacağım. Gelecekte ne olur bilemeyiz lakin şu anki durumda acı çekip ölmektense aşının erken çıkması sebebiyle yan etkilerine maruz kalmayı yeğlerim, o zamanki teknoloji ile kötü bir senaryoda dahi çözümü bulunur.

İstemeyen kişilerin neredeyse birçoğu saçma sapan teorilere inandığı için böyle.

Neymiş efendim, aşıların içinde nano teknoloji ile üretilmiş çipler varmış da onlar insanları öldürecekmiş de...

Ulan biraz düşünseler bunun imkansız olduğunu anlayacaklar.

Bir kere eğer dünya nüfusunu %5'e düşürmek isteseler, niye virüs ve aşı yoluna başvursunlar? Ekonomik yaptırımdan sonra üstlerine güçlü bir ülkeyi yönlendirseler zaten ülkelerinde %90'ı istemeksizin savaşa girecek. Haliyle sonucunda nüfus büyük oranda düşecek.

Ben aşımı oldum, hatta bugün 19:50'de de 2. doz aşımı olacağım. Gelecekte ne olur bilemeyiz lakin şu anki durumda acı çekip ölmektense aşının erken çıkması sebebiyle yan etkilerine maruz kalmayı yeğlerim, o zamanki teknoloji ile kötü bir senaryoda dahi çözümü bulunur.
Nano teknoloji daha icat edilmedi zaten. olsaydı şuan her şey daha teknolojik olurdu.

Köydeki kapı komşumuz 2. dozu yaptırdıktan bir gün sonra nefes darlığından öldü mesela. Bahsettiğiniz durum herkeste olacak diye bir şey yok. Aşı karşıtı değilim ama millet bazı konularda haklı, her konuda değil tabii.

Hocam annem oldu yan etkisi de oldu. halsizlik baş ağrısı falan. bunlar olursa direk acile gidin.

Nano teknoloji daha icat edilmedi zaten. olsaydı şuan her şey daha teknolojik olurdu.

Olay nano teknoloji değil ki, asıl olay bunun teorisine inanılması. Tam bir saçmalık, insan biraz araştırır bakar. Aşı olmayıp, virüse yakalanıp ölen çok ve hala olmayı reddediyorlar...

Köydeki kapı komşumuz 2. dozu yaptırdıktan bir gün sonra nefes darlığından öldü mesela. Bahsettiğiniz durum herkeste olacak diye bir şey yok. Aşı karşıtı değilim ama millet bazı konularda haklı, her konuda değil tabii.
Hocam onun sebebi alerjisi vs. olana ağır etkiler yapıyor. Doktora gitti mi? Gitmediyse öyle olur.

Geri
Yukarı