BIOS güncelleme

M3hm3t_14

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bundan yaklaşık 1 ay önce PC toplamıştım. Cd okuyucuyu dün taktım ve driverlarını attım. Driverlarını attıktan sonra MSI Live Uptade 6'yı indirdi.(MSI ile ilgili bir ton şey yükledi.) Ondan sonra kendisi BIOS is updating başlıklı bir pencere açtı. Bende bıraktım güncellesin diye lakin dün akşam saat 10.30 gibi başladı ve hala devam ediyor. Bu kadar uzun sürmesi normal mi yardımcı olursanız sevinirim.

Buyrun buda resmi:
image.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İptal ediliyorsa iptal edin. MSI'ın sitesinden güncel BIOS'unuzu USB'ye atın ve BIOS üzerinden güncelleyin. Tahmini olarak 1-2 DK içerisinde bitmesi lazım.

Sanırım henüz BIOS güncelleme aşamasına geçmemiş. Sizin yerinizde olsam iptal ederdim görev yöneticisinden ve sistemi yeniden başlatır, güncel BIOS'u indirirdim.

Sanırım henüz BIOS güncelleme aşamasına geçmemiş. Sizin yerinizde olsam iptal ederdim görev yöneticisinden ve sistemi yeniden başlatır, güncel BIOS'u indirirdim.
Tamam şuan evde değilim 1-2 saate evde olurum. O zaman yine fare ve klavye çalışır durumda ise dediğiniz yaparım eğer değilse beklerim. Teşekkür ederim bu arada.

@Recep Baltaş abi bir de size danışmak istedim.

Dediğinizi yaptım. Yeniden başlattıktan sonra BIOS ayarlarına girebiliyorum. Ama her açıkıştan sonra Can not find the BIOS file in current directory. Diye bir hata veriyor güncelledikten sonra geçermi ve güncellemeyi nasıl yapmalıyım bi link video falan var mı acaba TECHNOPAT'a ait. @Murat5038

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı