BIOS güncelleme

@JaroxJamaica @Murat5038 videoyu açıp aynılarını yaptım ama bende m-flash a girince hemen yüklemeye başlamıyor. Kendin elle seçiyorsun seçincede flash'ın içinde öyle bir dosya yok diyor. Tertemiz bomboş bi flash'ın içine atıp denedim olmadı ?

Videoyu en müsait zamanımda atıcam ama resimde görüldüğü gibi 3 tane seçenek vardı ben en üsttekini seçtim ondan olabilir mi ? Başka seçenek gelmiyor çünkü aklıma.

Videoyu yükleyemiyorum buraya ?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    219,5 KB · Görüntüleme: 244
Yaptığın her işlem yanlış.
http://download.msi.com/bos_exe/7721v82.zip
Bunu indir rar içindekileri usb belleğin içine at. USB belleğin içinde yönetici olarak exe olanı çalıştır.

Ayrıca o ne video hiçbir şey anlaşılmıyor kimin okuyacağını sanıyorsun onu? Sen bir bak bakalım indirdiğin dos ismini görebiliyor musun?!

Daha Az önce MSİ Live Update ile BİOS Güncelledim V 2.A (2.10) çıkmış, hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Bence Arkadaşlar Windows Modunda Bios'u Güncellerken, Arka Planda Birçok Programı açık bırakıyorlar. ve sistem'de kilitleniyor. Başka bir şey aklıma gelmiyor, şu ana kadar eski ve yeni MSİ Anakartımın Bios'unu Live Update ile 4- 5 Kez Güncellemişimdir, hiç sıkıntı yaşamadım. (y)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    81,8 KB · Görüntüleme: 96
  • Ekran Alıntısı3.JPG
    Ekran Alıntısı3.JPG
    87,4 KB · Görüntüleme: 129
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı