BIOS Güncellemesi Yapan Site Önerisi

No New Friends

Centipat
AMD Ryzen 3 2200G BIOS sorunu varmış. Güncelleme olmadan ekrana görüntü gelmeme gibi bir sorun mevcutmuş. Ben bu işlemci ile bilgisayar toplamaya karar verdim ancak bu sorunu yaşarsam nasıl çözebilirim? Hangi siteler anakartı BIOS güncellemesi yaparak gönderiyor? İtopya adlı siteden bilgisayar topladım 1800 küsür TL tuttu. Ancak ödeme yerine gelince KDV diyerek fiyatı 2 katına çıktı :( Ne yapmam gerekiyor?

Hangi site anakart BIOS'unu güncelleyerek yolluyor?

MSI B350M PRO-VD PLUS DDR4 3200(OC) AMD Soket AM4 mATX anakart almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios güncellemesi 5 dakika sürmeyecek bir işlem sen ürünleri al bios güncellemesi için yardımcı oluruz.

1. Sadece A-B-X350 serili ve altı anakartlar için güncel BIOS gerekiyor onun haricinde A-B-X450 anakartlarda takıp çalıştırabilirsin.
  2. Daha uygun yerden satın alabilirsin.
  3. BIOS güncellemek için anakartın kendi sitesinden, kendi programıyla veya M-FLASH ile güncelleyebilirsin.
Eğer haber verirseniz İtopya BIOS güncellemesini yapıyor diye biliyorum.

1. Sadece A-B-X350 serili ve altı anakartlar için güncel BIOS gerekiyor onun haricinde A-B-X450 anakartlarda takıp çalıştırabilirsin.
  2. Daha uygun yerden satın alabilirsin.
  3. BIOS güncellemek için anakartın kendi sitesinden, kendi programıyla veya M-FLASH ile güncelleyebilirsin.
Eğer haber verirseniz İtopya BIOS güncellemesini yapıyor diye biliyorum.
İtopyada sepete attığım ücret ile ödenmesi istenen ücret çok farklı

Almayı düşündüğünüz sitenin desteğiyle iletişime geçip sorabilirsiniz "BIOS güncellemesi yapıp gönderiyor musunuz?" diye.

Yakınınızda bilgisayarcı varsa ona da güncelletebilirsiniz çok zor durumda kalırsanız.

Almayı düşündüğünüz sitenin desteğiyle iletişime geçip sorabilirsiniz "BIOS güncellemesi yapıp gönderiyor musunuz?" diye.

Yakınınızda bilgisayarcı varsa ona da güncelletebilirsiniz çok zor durumda kalırsanız.
Etrafımda bunu anlayacak bilgisayarcının olduğunu pek düşünmüyorum.

Çok mantıklı teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı