BIOS güncellerken bilgisayar kapandı ve görüntü gelmiyor

ar89

Hectopat
Daha fazla  
BIOS'u güncellerken bilgisayar kapandı ve şu anda görüntü gelmiyor. Asus'un CrashFree BIOS 3 özelliği varmış, onu nasıl kullanabilirim?

BIOS flashback yapmak lazım. Ancak ASUS'un sitesinde modelinize özgü bir anlatım bulamadım.
Sorduğunuz özellik ise yüklemek istediğiniz BIOS sürümünü bir flash diske yazdırıp, USB 2.0 girişlerinden birisine takarak sistemi çalıştırmanız mantığına dayanıyor. Otomatik olarak arayacağını söylüyor sitesinde. Flash diskte başka bir dosya olmamasına özen gösterin.

Anakart marka-modeli belirtin.

İmzada varmış ama siz yine de belirtin, mobildekiler göremeyebilir.
Asus B-350 Plus Prime
BIOS flashback yapmak lazım. Ancak ASUS'un sitesinde modelinize özgü bir anlatım bulamadım.
Sorduğunuz özellik ise yüklemek istediğiniz BIOS sürümünü bir flash diske yazdırıp, USB 2.0 girişlerinden birisine takarak sistemi çalıştırmanız mantığına dayanıyor. Otomatik olarak arayacağını söylüyor sitesinde. Flash diskte başka bir dosya olmamasına özen gösterin.
Geri döndürebilir miyim, nasıl yapacağım?
Yardımcı olabilecek yok mu?
yardım ban .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı