BIOS güncellerken elektrik gitti

Elektrik geldikten sonra açmayı denediniz mi? Eğer bilgisayar açılırsa BIOS menüsüne tekrar girip güncellemeyi tekrarlayın. Eğer bilgisayarınız açılmıyorsa maalesef anakartınızı servisine yollamanız gerekir. Diğer bileşenlere herhangi bir zarar vereceğini zannetmiyorum.

Hocam anakart gitmiştir zaten bilgisayar açılmaz BIOS gitmiş anakart daha çalışmaz servise göndermesi gerek.

@TheCrashAdmin Konu eski zaten. Türkçe yazmaya çalışmanıza rağmen mesajınızı da anlamadım. Ama BIOS güncellemesi sırasında güç kesilirse anakart kesin olarak kullanılamaz hale gelmiyor. Eğer açılma durumu olsaydı BIOS güncellemesi tekrar ederdi. Ha açılmadı, servise gidecek o zaman.

@TheCrashAdmin konu eski zaten. Türkçe yazmaya çalışmanıza rağmen mesajınızı da anlamadım. Ama BIOS güncellemesi sırasında güç kesilirse anakart kesin olarak kullanılamaz hale gelmiyor. Eğer açılma durumu olsaydı BIOS güncellemesi tekrar ederdi. Ha açılmadı, servise gidecek o zaman.

Bende onu diyorum hocam bir ihtimal açılır ama büyük ihtimal açılmaz.

@TheCrashAdmin Konu eski zaten. Türkçe yazmaya çalışmanıza rağmen mesajınızı da anlamadım. Ama BIOS güncellemesi sırasında güç kesilirse anakart kesin olarak kullanılamaz hale gelmiyor. Eğer açılma durumu olsaydı BIOS güncellemesi tekrar ederdi. Ha açılmadı, servise gidecek o zaman.
Hocam biraz kötü yazmışım kusura bakmayın :D

Geri
Yukarı