BIOS güncelleyemediğim için bilgisayar açılmıyor

Daha fazla  
Eski bilgisayarımı yeniledim. Ekran kartı, işlemci, RAM, anakart olarak ama BIOS'unu güncelleyemiyorum. O yüzden açılmıyor. Güncelleyecek bilgisayarcı da bulamıyorum. Ne yapmam lazım?

Eski bilgisayarımı yeniledim. Ekran kartı, işlemci, RAM, anakart olarak ama BIOS'unu güncelleyemiyorum. O yüzden açılmıyor. Güncelleyecek bilgisayarcı da bulamıyorum. Ne yapmam lazım?
Bilgisayarcıdan başka çareniz yok. Anakarta başka bir işlemci takılıp, BIOS Update yapılması lazım.

Parçaları sattınız mı?

Keşke baksaydınız uyumluluğuna hocam. Bilgisayarcı yoksa işiniz çok zor. Hangi ilde yaşıyorsunuz?

Bir arkadaşınız falanda mı yok? Keşke satmadan önce araştırıp güncelleseydiniz. Bir bilgisayarcıyı ikna etmeye çalışın. Zor bir işlem değil.

Anakartınız flashback destekliyor mu?
evet destekliyor

Anakartınız flashback destekliyor mu?
Bir arkadaşınız falanda mı yok? Keşke satmadan önce araştırıp güncelleseydiniz. Bir bilgisayarcıyı ikna etmeye çalışın. Zor bir işlem değil.
zaten satmadım ama eski bir bilgisayardı oyüzden uymuyor şuanki anakarta

Parçaları sattınız mı?

Keşke baksaydınız uyumluluğuna hocam. Bilgisayarcı yoksa işiniz çok zor. Hangi ilde yaşıyorsunuz?
istanbul avrupa yakası

Geri
Yukarı