BIOS güncelleyince görüntü vermeme

EmreGMR

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, BIOS güncelledim, güncelledikten sonra siyah ekran oldu bekledim kendini yeniden başlatır diye ama başlamadı kaldı. 45 dakika bekledim sonra tuşlara basmayı denedim o da olmuyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa devre yaptıracaksınız. Anakartınızın kitapçığından işaretlenen kısımlara göre kısa devre yaptırabilirsiniz.

Buyrun, kılavuzda gerekli açıklamalar yapılmış.

Dosya Ekleri

• B150.PNG
    B150.PNG
    24,3 KB · Görüntüleme: 95
Kısa devre yaptıracaksınız. Anakartınızın kitapçığından işaretlenen kısımlara göre kısa devre yaptırabilirsiniz.

Buyrun, kılavuzda gerekli açıklamalar yapılmış.
Anakartımda JBAT1 yazan kısımı gördüm, sıkıntı jumper olmaması.

Jumper olmasına gerek yok. Kısa devre yaptıracaksınız demiştim. Tornavida ucu ile yapabilirsiniz.

Rehber olması için paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jumper olmasına gerek yok. Kısa devre yaptıracaksınız demiştim. Tornavida ucu ile yapabilirsiniz.

Rehber olması için paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam son birşey daha, ben biosu sıfırlayınca kendi dosyalarım yani windows gidecek mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı