Çözüldü BIOS nedir, nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brkjkr

Decapat
Yer
Split
Daha fazla  
BIOS'la daha önce hiç işim olmadı. Ben sadece driver güncellemeyi bilen, bilgisayarda tek işlevi oyun oynamak olan biriyim, o kadar. Ana mesele şu: BIOS güncellemek önemli midir, nedir, nasıl güncellenir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam şu an neyi kuruyorum tam olarak ve kurunca ne yapacağım kusura kalmayın cahilliğime sayın.

Linki güncelledim hocam, alttaki videodan yararlanabilirsiniz.
İndirmeniz gereken dosya:
Rehber video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS'la daha önce hiç işim olmadı. Ben sadece driver güncellemeyi bilen, bilgisayarda tek işlevi oyun oynamak olan biriyim, o kadar. Ana mesele şu: BIOS güncellemek önemli midir, nedir, nasıl güncellenir?

Ayrıca her yeni çıkan sürümü indirmeyin, biraz bekleyin, internetten araştırın, yeni sürümün ne gibi sorunları var vs.

Ayrıca her yeni çıkan sürümü indirmeyin, biraz bekleyin, internetten araştırın, yeni sürümün ne gibi sorunları var vs.
WHQL yani, Windows tarafından onaylanmış her biosu indirebilir.
-WHQL ve En son sürüm bios indirmeye özen göstermesi lazım.
-Zaten Her firmada, WHQL yani Onay alınca piyasaya sürüyor biosu.

Hocam şuan neyi kuruyorum tam olarak ve kurunca napacağım kusura kalmayın cahilliğime sayın.

Bilginiz yoksa uğraşmayın derim ben. Anakart çöp olabiliyor bazen. Öyle duymuştum.
Öyle bir şey yok, lütfen yanlış bilgi vermeyin.
Ondan korkuyorum bilgim yok.
Korkacak bir şey yok hocam.

Geri
Yukarı