Bios_Update.exe dosyası tepki vermiyor

Morphee

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
Ryzen 7 5800H
HP'nin sitesinden kendi laptopuma ait BIOS Update indirdim, ufak bir setup ile dosyayı belirli bir konuma çıkarıyor ve bios_update.exe dosyasına yönlendiriyor.
Hiçbir şekilde tepki vermiyor, tıkladığımda bir süre açılacakmış gibi bekletiyor...
Fakat hiçbir şey açılmıyor.

HP'nin sitesinden kendi laptopuma ait BIOS Update indirdim, ufak bir setup ile dosyayı belirli bir konuma çıkarıyor ve bios_update.exe dosyasına yönlendiriyor.
Hiçbir şekilde tepki vermiyor, tıkladığımda bir süre açılacakmış gibi bekletiyor...
Fakat hiçbir şey açılmıyor.
Hocam HP nin BIOS setuplarında herhalde arıza var geçenlerde bende saçma sapan bir hata aldım yeni sürümü beklememi söylediler bende bekliyorum burdaki arkadaşlar sağolsun yardım etti ama bekliyorum sende HP destek hattına bir danış istersen.

Hocam HP'nin BIOS setuplarında herhalde arıza var geçenlerde bende saçma sapan bir hata aldım yeni sürümü beklememi söylediler bende bekliyorum buradaki arkadaşlar sağ olsun yardım etti ama bekliyorum sende HP destek hattına bir danış istersen.

Anladım hocam, ek olarak size bir şey sormam lazım.
Gündelik kullanımda anlık olarak fare imleciniz takılıyor, sesleriniz kasıyor mu?
Yani sistem anlık bir süre donuyor, kendine geliyor.
Sistemimde böyle bir sorun var bir türlü çözemedim.

Anladım hocam, ek olarak size bir şey sormam lazım.
Gündelik kullanımda anlık olarak fare imleciniz takılıyor, sesleriniz kasıyor mu?
Yani sistem anlık bir süre donuyor, kendine geliyor.
Sistemimde böyle bir sorun var bir türlü çözemedim.

Laptop mu hocam? Laptop ise böyle bir sorun vardı açılışta alıyordum kasıyordu ve ses robotlaşıyordu. Omen Gaming Hub açılıyormuş sildim düzeldi ama gündelik kullanım diyorsanız arada çok olmasa da ses robotlaşıyor yarım saniye belki ama anlayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop mu hocam? Laptop ise böyle bir sorun vardı açılışta alıyordum kasıyordu ve ses robotlaşıyordu. Omen Gaming Hub açılıyormuş sildim düzeldi ama gündelik kullanım diyorsanız arada çok olmasa da ses robotlaşıyor yarım saniye belki ama anlayabiliyorum.

Evet ses robotlaşıyor, anlık bir takılma oluyor...
Bunun sebebini bir türlü çözemedim, sürekli hariciyi kullanımda bıraktığımda çözülüyor ama bu kesin bir çözüm değil.
Yazılımsal bir şey olduğunu düşünüyorum anlık oldu çünkü.
Teşekkür ederim.

Laptop: HP Omen 15

Evet ses robotlaşıyor, anlık bir takılma oluyor...
Bunun sebebini bir türlü çözemedim, sürekli hariciyi kullanımda bıraktığımda çözülüyor ama bu kesin bir çözüm değil.
Yazılımsal bir şey olduğunu düşünüyorum anlık oldu çünkü.
Teşekkür ederim.

Laptop: HP Omen 15.

Donanımsal da olabilir ama o zaman uzun süreli olacaktır büyük ihtimal yazılımsal bir sorun güncel kalmaya çalışın pek bir yorum yapamıyorum şu an.

HP'lerde genel bir BIOS güncelleme sorunu var şu ara. Evde bulunan sunucu pclerimden birinde gelen güncellemeyi yaptığımda sistem görüntü vermemeye başladı. Şimdi HP Support ekibiyle uğraşıyorum birkaç gündür. Sanırım patlak güncellemeler dağıtıldı.

HP'lerde genel bir BIOS güncelleme sorunu var şu ara. Evde bulunan sunucu pclerimden birinde gelen güncellemeyi yaptığımda sistem görüntü vermemeye başladı. Şimdi HP Support ekibiyle uğraşıyorum birkaç gündür. Sanırım patlak güncellemeler dağıtıldı.

Son BIOS güncellemesi ile sistemimde anlık donmalar, ses kasmaları vs. ortaya çıktı.
Umarım kısa sürede çözülür.

Geri
Yukarı