BIOS'a bulaşan trojan ve temizlenince düşen performans

Kasa komple garantili tek yerden alınma mı ? Toplama mı ?
Toplama ise HDD' söküp haricen göndermeli.
200 300 lira verip SSD alabilirsiniz. Eğer garantisi devam ediyorsa gönderin diskinizi. SSD çok iyi olacaktır Windows 10 için.
Ben bu sistemi Vatan'dan OEM hazır toplama sistem olarak toplatıp aldım. 2 yıl garantisi var. Devam ediyor.Yani her bir parçanın garantisi var Vatan'dan.

Doğrudan Vatan Bilgisayar'a verin.
Peki, Cumartesi günü gidip vereceğim.
Diskte programlarla tespit ettiğim bir bad sector yok. Değiştirmeme ihtimalleri var mı? Sorunumun interface CRC error count hatasından kaynaklandığını düşündüğümü mü söyleyeyim? Yoksa, FPS Drop yiyorum ve çok yavaşlık var deyip direkt vereyim mi?

Peki, Cumartesi günü gidip vereceğim.
Diskte programlarla tespit ettiğim bir bad sector yok. Değiştirmeme ihtimalleri var mı? Sorunumun interface CRC error count hatasından kaynaklandığını düşündüğümü mü söyleyeyim? Yoksa, FPS Drop yiyorum ve çok yavaşlık var deyip direkt vereyim mi?
Sorunu teknik olarak söylemeyin. Emin olun servistekilerin çoğunun bir halt bildikleri yok. FPS drop yiyorum gibisinden anlatın sorununuzu ve sistemi komple yollayın. Sorunu tespit ettiklerinde parça değişimi yapıp yollarlar.

Sorunu teknik olarak söylemeyin. Emin olun servistekilerin çoğunun bir halt bildikleri yok. FPS drop yiyorum gibisinden anlatın sorununuzu ve sistemi komple yollayın. Sorunu tespit ettiklerinde parça değişimi yapıp yollarlar.
Sadece HDD'yi göndermeyeyim mi?
Ya da hiç uğraşmayıp yeni HDD mi alsam?

Sadece HDD'yi göndermeyeyim mi?
Ya da hiç uğraşmayıp yeni HDD mi alsam?
Hocam başka parçadan kaynaklanmadığına eminseniz sadece HDD'yi gönderin, Aida raporlarını incelemedim ama çoğu kişiyle HDD olduğu kanısına varmışsınız. Aciliyeti varsa yeni HDD alın ama yoksa boş yere para harcamayın, yollayın garantiye bekleyin.

Geri
Yukarı