BIOS'ta USB bellek gözükmüyor

alijah21

Femtopat
Selam dün bir konu açmıştım yine Ubuntu hakkında, denedim Ubuntu gayet güzel ama ben Windows kullanıcısıyım ve şimdi Windows'a geri dönmek istiyorum.
Daha önce birçok kez temiz kurulum yaptım Boot ve BIOS olaylarını biliyorum. Şimdi de Ubuntu'da Windows 10 flashı hazırladım fakat BIOS'ta flash bir türlü gözükmüyor.

Ekran görüntüsü 2021-02-16 13-41-44.png

Daha önce window yüklüyken temiz kurulum yaptığımda flashımı görüyordu sistem şimdiyse görmüyor. Sizce nerede yanlış yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'yi bir şey ile yazdırmadım ISO'nun içindekileri kopyalayıp USB'ye attım. Şimdiyse unetbootin ile yazdırıyorum. Sanırım biraz benim hatam olmuş. Olmazsa bilgilendiririm.
USB'ni NTFS olarak biçimlendirmeyi unutma yazdırmadan önce.

Selam dün bir konu açmıştım yine Ubuntu hakkında, denedim Ubuntu gayet güzel ama ben Windows kullanıcısıyım ve şimdi Windows'a geri dönmek istiyorum.
Daha önce birçok kez temiz kurulum yaptım Boot ve BIOS olaylarını biliyorum. Şimdi de Ubuntu'da Windows 10 flashı hazırladım fakat BIOS'ta flash bir türlü gözükmüyor.

Eki Görüntüle 881827

Daha önce window yüklüyken temiz kurulum yaptığımda flashımı görüyordu sistem şimdiyse görmüyor. Sizce nerede yanlış yaptım?

WoeUSB programını kullanarak Windows imaj dosyasını USB belleğe yazdırmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı