BIOS'tan çıkılmıyor

Zencikral

Picopat
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar, bu hata nedense kuzenim ile beni çok üzüyor. Her türlü yöntemi denedik ve hiçbir şekilde düzeltemiyoruz, bilgisayarı kapatıp açıyoruz ve bu ekran çıkıyor. Eski günlerimizi özledik, neredeyse 5-6 aydır hiç oyun oynayamıyoruz bu hatayı kuzenim alıyor ve sizlerden yardım ihtiyacı duydum. Bu ekran nasıl düzelir?

Dosya Ekleri

• IMG_20231125_221840.jpg
    IMG_20231125_221840.jpg
    202,9 KB · Görüntüleme: 47
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar, bu hata nedense kuzenim ile beni çok üzüyor. Her türlü yöntemi denedik ve hiçbir şekilde düzeltemiyoruz, bilgisayarı kapatıp açıyoruz ve bu ekran çıkıyor. Eski günlerimizi özledik, neredeyse 5-6 aydır hiç oyun oynayamıyoruz bu hatayı kuzenim alıyor ve sizlerden yardım ihtiyacı duydum. Bu ekran nasıl düzelir?
Cümleten hayırlı akşamlar. Sistem diski bozulmuş olabilir, kablolarını çıkartıp takın bi diski.

Cümleten hayırlı akşamlar. Sistem diski bozulmuş olabilir, kablolarını çıkartıp takın bir diski.

Hocam çok özür dilerim geç yazdım zaten biz bunu denemiştik ama yine de olmuyordu.

Görüntü bulanık, ayrıca bootable USB ile Win kurmayı denediniz mi? OS zarar görmüş vs. olabilir.

Hocam USB ile Windows kurmayı hiç bilmiyorum nasıl kurulur?

Yeni konular

Geri
Yukarı