BIOS'tan kurulan GNU/Linux dağıtımları nelerdir?

Neyse sanırım kimsenin benim sorumdaki hatalarla ilgilenmek yerine sıkıntılı bilgisayarlara daha uygun bir dağıtım söyleyesi yok.
Biz sana ne önerirsek önerelim yine problem yaşayacaksın bence sorunu çözmen gerekiyor önce. 4 farklı dağıtım denemişsin olmamış demekki sorun bilgisayarda veya senin USB'ye yazdırma şeklinde.

Biz sana ne önerirsek önerelim yine problem yaşayacaksın bence sorunu çözmen gerekiyor önce. 4 farklı dağıtım denemişsin olmamış demek ki sorun bilgisayarda veya senin USB'ye yazdırma şeklinde.

Hocam bence bilgisayarda ama eğer bilgisayardaysa Windows'ta yüklenmemeli değil mi? Bu arada sorun SS i eklerde. Tam SS deki anda çöküyor.

Hocam bence bilgisayarda ama eğer bilgisayardaysa Windows'ta yüklenmemeli değil mi? Bu arada sorun SS i eklerde. Tam SS deki anda çöküyor.
Buyrun SS
20240418_003614.jpg

Her ne dersem diyeyim bence şirketlerin Linux'a daha çok uyumluluk getirmesi gerekiyor. Bence herkes yavaş yavaş Linux'a geçecek.

Nasil bir hata verdi.
Aynı yerde çöktü yine.

Nasil bir hata verdi.
Hocam bu arada elinizde oynanmamış Win10 iso var mı. Oynanmış kullanıyorum sanırım aşırı kasıyor. Video bile izleyemiyorum kasmaktan.

Windows aracını beklemeye üşeniyorum.

neyse windows işini çözdüm de linux duruyo hala.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı