BIOSTAR B550MH 4000MHz OC s+v+GL DDR4 AM4 (matX)

Bütçe
17000

alicemoguz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
İşlemci
Amd Ryzen 5 5600
Arkadaşlar oluşturacağım sistemde bütçeme uygun olduğu için bu anakartı koymayı düşünüyorum. Kullanan var mı? Performansı nasıl? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam biostar pek önermem şahsen. 100 lira daha ekleyip bunu alın. Hem daha fazla usb portu var. Hem daha fazla M2 SSD ve RAM yuvası var.

Game Garaj dan kasa toplayacağım da dediğiniz gibi Biostar yerine başka marka seçeyim. Peki sizce b450 ya da b550 olması fark ediyor mu? Rtx 3060 12 gb lık ekran kartı kullanacağım o yüzden

A520M S2H Gigabyte 5100MHz bir anakart aldım daha kullanmadım ama overclokla işim olmadığı için 1600'e aldım bu da bir seçenek YT de videolarına bakarsin seversen alirsin tavsiye verdim.

GameGaraj'dan kasa toplayacağım da dediğiniz gibi BIOSTAR yerine başka marka seçeyim. Peki sizce B450'ya da B550 olması fark ediyor mu? RTX 3060 12 GB'lık ekran kartı kullanacağım o yüzden.

RX 6700 12 GB da alabilirsin FPS ve sıcaklık testlerine bak YouTube'dan daha iyi ekran kartı bana kalırsa.

GameGaraj'dan kasa toplayacağım da dediğiniz gibi BIOSTAR yerine başka marka seçeyim. Peki sizce B450'ya da B550 olması fark ediyor mu? RTX 3060 12 GB'lık ekran kartı kullanacağım o yüzden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A520M S2H Gigabyte 5100MHz bir anakart aldım daha kullanmadım ama overclokla işim olmadığı için 1600'e aldım bu da bir seçenek YT de videolarına bakarsin seversen alirsin tavsiye verdim.

RX 6700 12 GB da alabilirsin FPS ve sıcaklık testlerine bak YouTube'dan daha iyi ekran kartı bana kalırsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOSTAR almayin BIOS chipset guncellemesinde sorun yaşarsın ASUS Gigabyte MSI gibi bilindik anakart alın.

Şu an A320M-H modelini kullanıyorum. Güncellemelerde hiç sorun yaşamadım, marka eski ve bilindik bir marka. Tabii kesin alın demiyorum yakın fiyata çok daha iyi modeller var.

Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX
Bu anakart nasıl? Böyle bir sistem hazırladım

Dosya Ekleri

• IMG_20230306_005555.jpg
    IMG_20230306_005555.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 41

Eğer o kart bütçeme yeterse düşünürüm yetmezse bunu seçerim

Geri
Yukarı