BIOSTAR G41D3C BIOS ayarları nasıl olmalı?

Eyuphan1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim PC'm bozuldu. BIOS'u sıfırladım, ayarlar gitti. Zula'da 110 FPS alurken 40 düştüm. Yardım edin ya.

İşlemci 2 Quad E6600.
Ekran karrtı 8400GS.
Anakart BIOSTAR G41D3C.

Yardımcı olsun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde bahsettiğiniz oyunda 100 FPS almanız overclock olmadan imkansız görünüyor overclock rehberi bulmanız gerekecek fakat daha önceden yapılmış olması risksiz olduğu anlamına gelmez soğutucu durumunun da iyi olması gerekiyor G41 chipsetler çip kalitesi ile bilinir fakat bu yıllar önceydi daha güncel bir sistem toplamanızı öneririm.

Sisteminizde bahsettiğiniz oyunda 100 FPS almanız overclock olmadan imkansız görünüyor overclock rehberi bulmanız gerekecek fakat daha önceden yapılmış olması risksiz olduğu anlamına gelmez soğutucu durumunun da iyi olması gerekiyor G41 chipsetler çip kalitesi ile bilinir fakat bu yıllar önceydi daha güncel bir sistem toplamanızı öneririm.

Zaten topluyom bayrama kadar yapsam yeter nasıl yapacağım

BIOS ayarlarını atar mısın Q serisini overclock ayarlarını yapalım Q9400'ü stabil 3.5 yapmıştım stock takılı olmasaydı 4.5'e kadar rahatlıkla çıkaracaktım 4.1'de boşta 50 60 dereceydi yanlış hatırlamıyorsam :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı