BIOSTAR RX 560 4 GB alınır mı?

xda

Decapat
BIOSTAR isimli bir markanın RX 560 4 GB modelini almak istiyorum ama firmayı daha önce hiç duymadığım için şüphelerim var. 100 TL kadar daha fazla verip Sapphire RX 560 4 GB modelini de alabilirim. BIOSTAR modelinin çekirdek hızı da Sapphire markasına göre fazla olarak gözüküyor. Ayrıca BIOSTAR'ın çift fanı varken Saphhire'in tek fanı var. YouTube'da araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım bu firma ile ilgili. Sizin düşüncelerinizi de alıp ona göre hareket etmek istiyorum. Bu markayı alan varsa deneyimlerini ve sorun çıkarıp çıkarmadığını da yazarsa sevinirim.

Not: 2. el RX 570 4 GB almaktı niyetim ama 2. el riskine girmektense 0 almayı tercih ettim o yüzden 2. el RX 570 ile aynı fiyata 0 RX 560 almayı düşünüyorum.

Alabilirsiniz sisteminiz var mı işlemci, RAM vs. Onları da belirtirseniz memnun olurum. Birçok uygun fiyatlı sistemde kullanılan bir modeldir zaten sorun çıkarsa iade edebilirsiniz.

Alınır hocam. BIOSTAR eski ve sağlam bir markadır.

BIOSTAR'ın köklü bir marka olduğunu biliyorum, onun haricinde RX 560 ısınacak bir kart değil. Soğutma kategorisinde herhangi bir markanın ürününü alsanız olur diye düşünüyorum.
Hava akışı sıfır olan bir kasada 63 civarlarını geçemedim, sağlam bir kasaya geçtiğimde ne olacak çok merak ediyorum.
Sapphire modelin piyasadaki en performanslı RX 560 olduğunu söyleyen bir tayfa da vardı, bilemiyorum. Ekstradan 6 pin istiyor.

Alabilirsiniz sisteminiz var mı işlemci, RAM vs. Onları da belirtirseniz memnun olurum. Birçok uygun fiyatlı sistemde kullanılan bir modeldir zaten sorun çıkarsa iade edebilirsiniz.
Şu anda APU sistem kullanıyorum.
Ryzen 3 2200g
2x4 8GB 3000 Mhz
Asrock A320M
Sistemim budur, geliştirmek istediğimden dolayı ekran kartı alacağım.
Gaming gecesini takip edip RX 570 almanı öneririm. RX 570, RX 560'dan tam 2 kat daha güçlü.
Yarın akşam eğer indirime girerse dediğinizi dikkate alırım, sağolun tavsiyeniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı