Bir anda mosmor bir ekran gelip sistem kapandı

Metehan Özdemir

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 gb ddr3
SSD veya HDD modeli
HDD 1tb
Ekran kartı
Amd radeon 6300
İşlemci
İntel core i5 2410m,İntel core i3 2350m
Ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmüyordu oyunlara vs giremiyordum bende sorununu araştırırken görünümden gizli aygıtları göstere bastım ve ekran kartı şeffaf olarak gözüküyordu ve kod 45 hatası alıyordum DDU denedim olmadı sonra araştırırken bir anda mosmor bir ekran geldi Windows kurarken mor bir renk olur ya arkada onun gibi işte sonra bilgisayarı açma tuşuna bastığımda Windows başlatılırken bir anda kapanıyordu birkaç kere yaptı sonra bende işlemciyi değiştirdim yine işe yaramadı eski işlemciyi taktıktan sonra bilgisayarın açma tuşuna bastım 3 saniye gibi bir süre açık durdu sonra bir anda kapandı ekran bile gelmedi şu anda aynı durumda yardım eder misiniz yaptıracak ekonomik durumumda yok yaptırmak zorunda kalacaksam satacağım.

Şarjda biraz bekletip tekrar açmayı deneyebilir misiniz?
Yine aynı şey oluyor ve diğer şeyleride denedim ramlari değiştirdim olmadı hdd çıkardım olmadı üst kasayı çıkardım anakartı çıkartıp baktım ama bi şey yoktu büyük ihtimalle kısadevre yapıyor

Yine aynı şey oluyor ve diğer şeyleride denedim RAM'lari değiştirdim olmadı HDD çıkardım olmadı üst kasayı çıkardım anakartı çıkartıp baktım ama bir şey yoktu büyük ihtimalle kısadevre yapıyor.

Hocam bir bilgim yok o zaman kusura bakmayın. Konuyu öne çıkarırsanız yardımcı olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı