Bir Ayakkabı'nın orijinal Olduğu Nereden Anlaşılır?

Merhabalar arkadaşlar bir ayakkabı alma niyetindeyim fakat fiyatlar almış başını gitmiş çakma ayakkabı da almak istemiyorum markaoutletonline | Shopier bu adres çıktı karşıma fakat fiyatlar daha uygun, bir yolu yoradamı var mı acaba anlamanın? Genelde bu tarz yerler ithal gibi uyduruk şeyler söylüyorlar(sonuçta hepsi ithal) fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlanlarda sık sık instagram hikayesi kullanılmış. Bu sitenin instagram adını öğrenip oradaki yorumlara ve şikayetvar'a bakabilirsin. Sitenin 3D koruması olduğu için alışveriş yapmak güvenli ama gönderilecek ürün aynısımı olur bilemiyorum. Açıkcası site tasarım itibariyle bana pek güven vermedi. Hiç bilmediğim için karalamak da istemem.

Kesinlikle almayın hocam. Şikayet sayfasını buldum. Gittigidiyor gibi kullanıcıların satış yapabildiği bir yer burası. Farklı ürün gönderirlerse karşınızda muhattap bulamazsınız.

af1 aldım ürünü orijinalinden ayıramazsın hatta orijinal yani dikişli nike yazısı olsun ayakkabının içindeki etiket olsun her şey bildigimiz af1
1.sınıf replika satıyorlar. Alıp/almamak size kalmış.

Replikalar orjinal fiyatını geçiyor bu dolar yüzünden. Yerli mallara yönelmek lazım. 550 liraya replika satılıyor el insaf.

Yeni konular

Geri
Yukarı