Satılık Bir aylık oyuncu bilgisayarı (İtopya'dan alınma garantili)

Dostlar adamın işine taş koymayın . Adam burada satış yapıyor . Genel olarak mesajları okudum . Birisi gelse ben şunu şu kadara topluyorum dese sizin bilgisayara ? Adam burada en az zararla çıkmak istiyor . Kim istemez ? Gelip burada şunun performansı böyle şunun böyle demekle olmaz . Biri diyor yok şunla şunun performansı aynı , en fazla 2-3 FPS oynar . Ama adam o dediğiniz parçayı almamış . İnsanlar ne olur ne olmaz diye o 2-3 FPS için fazla para veriyorlar . Zaten sistemi alacak kişi bunu bilerek alacaktır . Lütfen satışa engel olmayalım .

Satış baltalamak bir cezadır beyler bilginiz olsun, adam istediği fiyata istediğini koyar; yok o öyle, yok şu şöyle diyemezsiniz. @MF

Ben konuyu takipten çıkıyorum. Değilse ban yiyeceğim. Hayırlı satışlar.

Bu ne kadar boş adam gayet doğru demiş. İkinci el bu pc 5500 etmez ve alınmaz. Burası forum istediğini yazar üyelerine yardımcı oluyor adam. 5500 e gidin sahibinden letgodan bundan güzelini alırsınız. Adam bir şey demiş yok istediği fiyattan satar. Satsın satma yasağı mı koydu ve adam letgo,sahibindene de koydu. Sadece buradakileri uyarıyor ve gerçekten alınmaz.

Satış baltalamak bir cezadır beyler bilginiz olsun, adam istediği fiyata istediğini koyar; yok o öyle, yok şu şöyle diyemezsiniz. @MF
Son kez diyorum arkadaş 5500 TL'ye toplamamı söyledi topladım. Umarım modaretörler fark ederde gereksiz ceza almam.

Bu ne kadar boş adam gayet doğru demiş. İkinci el bu pc 5500 etmez ve alınmaz. Burası forum istediğini yazar üyelerine yardımcı oluyor adam. 5500 e gidin sahibinden letgodan bundan güzelini alırsınız. Adam bir şey demiş yok istediği fiyattan satar. Satsın satma yasağı mı koydu ve adam letgo,sahibindene de koydu. Sadece buradakileri uyarıyor ve gerçekten alınmaz.
Technopat, çok kötü bir hâl almayı başladı. Allah sonumuzu hayır etsin.

Konuyu açtığıma pişman oldum valla. Amacım birkaç arkadaşın dediği gibi en az zararla yeni aldığım bilgisayarımı satmaktı. Fiyat olarak 5500 yazdım pazarlığa göre bir indirim yapıp satacaktım. Ama çok başka ve gereksiz bir tartışma konusuna dönüştü maalesef.
Ne yani bir konu gördünüz ve bir üye kazık yiyor o adama hiçbir şey yazmadan istediği bir fiyattan satar diye kazıklanmasını mı bekleyeceksiniz?
Aslında kazıklık bir durum da yok. Şuan benim bilgisayarımdaki aynı marka parçalarla bir sistem toplamak 5800-6000 lira arası bir fiyat tutuyor. Ben de 5500 yazıp pazarlık payı bıraktım. Yani kimseye kazık atma gibi bi olay yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı