Bir babanın sürekli tehdit etmesi

Arkadaşlar "sanayi" den neden bu kadar korkuyorsunuz ki? Orada dönen paranın haddi hesabı yok üzerine askerlik zamanı sizi alırlar kademe'ye hiç nöbet tutmazsınız en fazla 2 saat tutarsınız devreleriniz de size gık diyemez. Ha tabii işinizi sevmeniz lazım arabalarla uğraşmayı seviyorum ama çıraklık zamanınız biraz çetrefilli.

Arkadaşlar "sanayi"den neden bu kadar korkuyorsunuz ki? Orada dönen paranın haddi hesabı yok üzerine askerlik zamanı sizi alırlar Kademe'ye hiç nöbet tutmazsınız en fazla 2 saat tutarsınız devreleriniz de size gık diyemez. Ha tabii işinizi sevmeniz lazım arabalarla uğraşmayı seviyorum ama çıraklık zamanınız biraz çetrefilli.

Benim hayallerim var ben sanayici olmak istemiyorum

Dükkanda çalış. 👍
mümkün değil malesef çok yoğun bir bakkal

Eğer annen baban bir esnafsa unutma onu yüksek oranda devam ettirmen istenir. Ama gaza gelme! Derslerin çok daha önemli. Bence bir Rehber öğretmenin falan varsa veya güvendiğin bir büyüğün söyle babanla konuşsun.
e ben haftanın 7 günü en az 5 saat çalışıyorum üstüne antremana gidiyorum onun üstüne birde okula gidiyorum nasıl ders çalışayım

Babama dün okul çıkışı arkadaşlarımla dışarı çıkacağım söyledim babamda tamam dedi. Sonra okul çıkışı aradı nerede kaldın gelsene dedi. Bende dışarı çıktığımı soyledim. Çabuk dükkana gel eve gidip dinleneceğim dedi(her gün gidiyorum). Baba biraz durayım geleceğim dedim. Sen kim köpek benimle tartışıyorsun elimde kalırsın falan dedi. Bana sürekli boyle davranıyor. Bende dükkana gittim işte yakamı tuttu bana dedi ki sen kimsin de benimle tartışıyorsun köpek, zaten notların da kötü alırım seni sanayiye veririm futboldan da alırım çalışırsın *t gibi dedi. Yapabilir mi böyle bir şey?

Sadece 1 günün olayını biliyoruz. Allah bilir nasıl çalışıyorsun iş yerinde veya derslerinde nasılsın bilmiyoruz. Eğer herhangibirnde başarılı olsan böyle davranacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı