Bir bilgisayara 2 tane işletim sistemi kurulur mu?

MadenSuyuTR

Decapat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
/ Excalibur G770 / 8 GB RAM / 4GB VRAM GTX1650 / 500GB M.2 SDD / İ5-12450H 2.50GHZ / Windows 11 Home /
Merhaba. Babamın eski bir bilgisayarı var ve SATA USB kablosu aldım. Bir SSD'de Windows, diğer HDD'de ise TV Box yazılımı kurulur mu acaba?

Merhaba. Babamın eski bir bilgisayarı var ve SATA USB kablosu aldım. Bir SSD'de Windows, diğer HDD'de ise TV box yazılımı kurulur mu acaba?

TV Box'u bilmiyorum ama bir sisteme 2 hatta 3,4 tane işletim sistemi kurabilirsiniz. Windows için yükleme ekranınd HDD'yi seçmeniz yeterli olacaktır.

Hocam inat box vb kursanız?

İşte o için şimdi vermek istemedim ve o işte Windows da olmuyor.

Hocam şimdi videodan baktımda şöyle olur mu normal Windows var USB de TV box var takınca direkt açılırmı açılmazsada ben açarım babama maç olunca.

İşte o için şimdi vermek istemedim ve o işte Windows da olmuyor.
Hocam şu videoya bir göz atın derim ama boot olarak değil uygulama olarak olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu videoya bir göz atın derim ama boot olarak değil uygulama olarak olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güzel ancak şöyle Android Studio bilgisayarı çok yoruyor o yüzden gene olmaz.

Hocam BlueStacks kursanız?

O da oyun için normal bana çalışan TV box lazım.

Şu an kendi usbimde bir tane Android Player var zaten nexus Player'dı evet.

Güzel ancak şöyle Android Studio bilgisayarı çok yoruyor o yüzden gene olmaz.

O da oyun için normal bana çalışan TV box lazım.

Şu an kendi usbimde bir tane Android Player var zaten nexus Player'dı evet.
Hocam bide şöyle bir video var

ama böyle kurulum ekranı olan isolarda dualboot yapmasını bildiğim halde tüm diske kurduğum çok oldu ve buda herhalde tüm diske kuruyor ama siz yinede bir bakın.

Hocam bir de şöyle bir video var.

Ama böyle kurulum ekranı olan ISO'larda dualboot yapmasını bildiğim halde tüm diske kurduğum çok oldu ve bu da herhalde tüm diske kuruyor ama siz yine de bir bakın.

Öğretmenim zaten bunun aynısı dediğim şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı