Bir bilgisayara 2 tane işletim sistemi kurulur mu?

Sanrım evet araştırmalarım devam ediyor da bu kadar matematik çalışmadım. :D

Hocam şu videoya göz atın derim aynı işlemleri kendi isonuz için yapın, ben bu adamı dinleyerek ROM nedir, nasıl atılır vs. onları öğrenmiştim. Bu adamın anlatımını beğeniyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam şu videoya göz atın derim aynı işlemleri kendi isonuz için yapın, ben bu adamı dinleyerek ROM nedir, nasıl atılır vs. onları öğrenmiştim. Bu adamın anlatımını beğeniyorum. Eğer işinize yararsa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim düşündüğümde bu zaten ama Android'e gerek yok gibi.

Technopatında yaptığı Dual boot videosu var.

Benim düşündüğümde bu zaten ama Android'e gerek yok gibi.

Technopatında yaptığı Dual boot videosu var.

Hocam anlamadınız herhalde, sizin kurmak istediğiniz isonun kurulumu, attığım videoda var onu yaparsanız. Dualboot olarak kurmuş oluyorsunuz.

Hocam anlamadınız herhalde, sizin kurmak istediğiniz ISO'nun kurulumu, attığım videoda var onu yaparsanız. Dualboot olarak kurmuş oluyorsunuz.

Hocam şimdi çözdüm OpenCore diye bir şeyle açabiliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı