Bir bilgisayarda 2 Monitör Olur mu?

Teşekkürler o kadar aradım en iyi açıklayıcı cevabı sizde buldum. Sen de bir küp altın bulasın emi. Bir de 3 ekran işi var mı ? Laptop kullanıyorum 3 veya 4 ekran kullanabilir miyim ? Şu anda 2 kullanıyorum. İnsan oğlu bu işte doymuyor. 1'den 2'ye çıktık, şimdi hemen 4 istiyok. Her şey için teşekkürler.

Kullanabilirsiniz ama her laptopta yok. Mesela bu inceleme GE40'a iki ekran daha bağlıyoruz:

Video İnceleme: MSI GE40 » Technopat

Yanılıyorsun kardeşim. Tek kasaya iki klavyede bağlarsın iki mause de bağlarsın dikkatini çekerim.

He canım. Ha benim kardeşim. Senden videolu bir cevap bekliyorum. Sadece bu cevabı verebilesin diye 1 haftalık cezanı kaldırdım. Hadi, bekliyorum cevabını. Hadi bakalım.

2. monitörü taktıktan sonra Başlat menüsü => Arama kutusuna Projektöre Bağlan yaz => Genişlet'e tıkla => bir monitörde Internet, bir monitörde işlemlerini yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar arkadaşlar şimdi bende iki tane LCD ekran var. Biri Phılıps 19 inc diğeri Pro 2ooo 22 inc arkadaşlar şimdi ben bu iki ekranı kasama bağladım. Ekran kartım Nvıdıa 96oo GT ve iki tane DVI çıkışı var. Benim tek istediğim şey oyun oynarken bu oyun görüntüsünü iki ekranda yaşamak ama ben sadece bir ekranda oynuyorum. Nasıl yapabilirim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı