Bilgisayarda neye tıklarsam farklı bir şey açılıyor

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayara Bluetooth driverı kurdum. Driverı da ASUS'un kendi web sitesinden indirdim. Bugün bilgisayar tamamen işlevsiz hale geldi. Şu şekilde anlatayım;
Öncelikle bilgisayarıma tıkladığımda bilgisayar yönetimi açılıyor.
Geri dönüşüm kutusuna tıkladığımda hiçbir şey açılmıyor.
Denetim Masası'na tıkladığımda bu çıkıyor.

20221125_155117.jpg

Herhangi bir uygulamaya sağ tık yaptığımda bu seçenekler var yani çalıştır seçeneği yok,

20221125_155453.jpg

Girmeye çalıştığımda ise hiçbir tepki vermiyor.
En komik yanı da, masaüstündeki herhangi bir klasörü açmaya çalıştığımda VLC Media Player açılıyor.
20221125_155838.jpg

Regedit ve MSConfig'i açmaya çalışınca en üstte fotoğrafını eklediğim farklı kullanıcı olarak çalıştır ekranı geliyor.
Kitaplık ve ekran klavyesi kısayoluna tıkladığımda bu ekran geliyor yani bu öge açılamıyor ekranı.

20221125_160214.jpg

Hiçbir exe uygulama açılmıyor tepki dahi vermiyor. Başlat menüsünde de belgeler, resimler müzik, oyunlar falan hiçbiri tepki vermiyor. Bazılarında ise farklı kullanıcı olarak çalıştır idyor kullanıcı adı girince de oturum açma hatası: Kullanıcı hesabı sınırlaması, bunun olası nedenleri; boş parolalara izin verilmiyor olması, oturum açma saatleri kısıtlaması veya ilke kısıtlaması kullanımının zorlanmış olması diyor. Şifrem dediği gibi boş.

Format dışında bir çözüm yolu var mıdır?

Dosya Ekleri

• 20221125_160214.jpg
    20221125_160214.jpg
    163,6 KB · Görüntüleme: 15
  • 20221125_155117.jpg
    20221125_155117.jpg
    201,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Format dışında çözüm olacağını sanmıyorum. Sürücüyü kaldırmayı deneyin.

Sürücüyü kaldırmayı denediniz mi?

Format dışında çözüm olacağını sanmıyorum. Sürücüyü kaldırmayı deneyin.

Aygıt yöneticisine girip Bluetooth driverını kaldırdım fakat hiçbir değişiklik olmadı.

Format atmanız lazım olabilir Windows DLL dosyalarını driver dosyalarını kontrol ediniz.

Windows Gezgini yani klasör ekranına hiçbri şekilde giremiyorum ki DLL dosyalarını kontrol edemiyorum dolayısıyla.

Sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsin.

Aygıt yöneticisine girip Bluetooth driverını kaldırdım fakat hiçbir değişiklik olmadı.

Windows Gezgini yani klasör ekranına hiçbri şekilde giremiyorum ki DLL dosyalarını kontrol edemiyorum dolayısıyla.
Win tuşu + R yapıp çalıştır açıp explorer.exe yaz.

Bilgisayara Bluetooth driverı kurdum. Driverı da ASUS'un kendi web sitesinden indirdim. Bugün bilgisayar tamamen işlevsiz hale geldi. Şu şekilde anlatayım;
Öncelikle bilgisayarıma tıkladığımda bilgisayar yönetimi açılıyor.
Geri dönüşüm kutusuna tıkladığımda hiçbir şey açılmıyor.
Denetim Masası'na tıkladığımda bu çıkıyor.

Eki Görüntüle 1583792

Herhangi bir uygulamaya sağ tık yaptığımda bu seçenekler var yani çalıştır seçeneği yok,

Eki Görüntüle 1583786

Girmeye çalıştığımda ise hiçbir tepki vermiyor.
En komik yanı da, masaüstündeki herhangi bir klasörü açmaya çalıştığımda VLC Media Player açılıyor.
Eki Görüntüle 1583788

Regedit ve MSConfig'i açmaya çalışınca en üstte fotoğrafını eklediğim farklı kullanıcı olarak çalıştır ekranı geliyor.
Kitaplık ve ekran klavyesi kısayoluna tıkladığımda bu ekran geliyor yani bu öge açılamıyor ekranı.

Eki Görüntüle 1583793

Hiçbir exe uygulama açılmıyor tepki dahi vermiyor. Başlat menüsünde de belgeler, resimler müzik, oyunlar falan hiçbiri tepki vermiyor. Bazılarında ise farklı kullanıcı olarak çalıştır idyor kullanıcı adı girince de oturum açma hatası: Kullanıcı hesabı sınırlaması, bunun olası nedenleri; boş parolalara izin verilmiyor olması, oturum açma saatleri kısıtlaması veya ilke kısıtlaması kullanımının zorlanmış olması diyor. Şifrem dediği gibi boş.

Format dışında bir çözüm yolu var mıdır?
Tek çözüm format.

Yeni konular

Geri
Yukarı