Bir dosyayı ne kadar seed etmeliyiz?

Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Mesela diyelim ben bir şey indirdim ve sonrasında seeder olmak için uygulamayı açık bıraktım. Peki bunu ne kadar açık bırakmam ideal olur. Yani gidip sabah akşam seed etmek gibi amacım yok sadece indirdikten sonra başkasına biraz yardım sağlamak için ne kadar açık tutmak gerekli?

Lütfen crack desteklemiyoruz tarzı saçma sapan şeylere girmeyin Torrent demek crack değildir.

Mesela diyelim ben bir şey indirdim ve sonrasında seeder olmak için uygulamayı açık bıraktım. Peki bunu ne kadar açık bırakmam ideal olur. Yani gidip sabah akşam seed etmek gibi amacım yok sadece indirdikten sonra başkasına biraz yardım sağlamak için ne kadar açık tutmak gerekli?

Lütfen crack desteklemiyoruz tarzı saçma sapan şeylere girmeyin Torrent demek crack değildir.
Crack desteklemiyoruz, uygulamaları satın alın. Yaptığınız şey hırsızlık! O kadar uğ..... tamam cevabım aşağıda.

Yardım içini diyorsan: boyutuna göre sen belirle. Private Tracker için yapmıyorsun galiba. Boyutu düşükse sonsuza kadar (100MB-0.00001MB). Bu boytulardan fazlaysa boyutuna göre sen seç.

Crack desteklemiyoruz, uygulamaları satın alın. Yaptığınız şey hırsızlık! O kadar uğ... Tamam cevabım aşağıda.

Yardım içini diyorsan: Boyutuna göre sen belirle. Private tracker için yapmıyorsun galiba. Boyutu düşükse sonsuza kadar (100 MB-0.00001MB). Bu boytulardan fazlaysa boyutuna göre sen seç.

Bu konuda çok bilgim yok ta Private Tracker tam olarak ne oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı