Bir garip ayrılık isteği

PowerfulMan

Hectopat
Yer
İstanbul
Bundan yaklaşık 6 ay önce tanışmıştık ve 1 ay gibi bir süre sonra sevgili olduk uzak mesafe ilişkisiydi. İlk o benimle flörtleşmeye başladı ve bana açıldı daha sonrasında da birbirimize aşık olmuştuk aramızda tartışma yaşasak bile bu bir elin parmaklarını geçmez ve hiç ciddi ve çok gergin bir tartışma yaşamadık. Buluşacağımız günü sayıyorduk üniversiteye geçince bulunduğum şehre geldi aynı şehirdeydik. Bundan yaklaşık 2 hafta önce buluştuk her şey çok güzeldi el ele, kol kola geziyorduk haftada en az 2 defa buluşuyorduk sevgililerin yaptığı çoğu şeyi yapmıştık buluşunca sana olan sevgim daha da arttı dedi. Sevgisini hissediyordum gerçekten seviyordu ben de onu çok seviyordum. 2-3 gün önce biraz mesafeli davranmaya başladı ve soğuklaşmaya. Sorduğumda ise sana aşık değilim dedi ertesi günü yanına gidip konuştuk seni sevgi anlamında sevmiyorum dedi hissettiğim gerçek sevgi bu değil dedi. Hislerim ve duygularım böyle dedi bu senle alakalı değil benimle alakalı diyor ne zaman sorsam senle alakalı bir şey yok diyor. O gün ayrılalım diye ısrar etti ben de dedim ki aramızda ne kavga ne tartışma yaşandı neden ayrılmak istiyorsun dedim. Kalbim hızlı atmıyor heyecanlanmıyorum sıradan biri gibi geliyorsun bana sana olan hislerim azalıyor, soğudum herhangi ilişki istemiyorum dedi. O gün ve ertesi günü o kadar kötü hissettim ki bir anda böyle olduğunda dünya başıma yıkılmıştı resmen.

Zamana bırakalım bence dedim biraz da konuştum tamam dedi. Normalde günde yaklaşık 1-2 saat konuşurken bunu çok daha aza indirdik sabah günaydın yazıyorum gece konuşursak iyi geceler yazıyor değilse ben yazmasam yazmayacak ama çok soğuk bir sohbet ortamı oluyor bugün de dedim ki madem aramızda bir sorun yok tartışma yok niye soğuksun dedim o da zorlamayalım bence zorladığımız için böyle oluyor dedi ben de bunu yüz yüze konuşmak daha iyi olur dedim. Bir anda böyle olması bana çok tuhaf geliyor. Bu arada bana güvenir hissediyorum ben de ona güvenirim yalan söyleme ihtimali çok düşük gerçekleri söylediğini biliyorum. Çok seviyorum onu sürekli aklıma geliyor ve ilk sevgilim bu konuda ne yapmalıyım bir sonraki bir araya geldiğimizde (3 gün sonra) muhtemelen ayrılalım diye ısrar edecek nasıl toparlayabilirim?

Yüksek ihtimalle sana olan sevgisi bitmiş. (aslında kendisi de demiş zaten üstü kapalı şekilde)

Yapabilecegin şey eger ayrılalım derse hiç israr etmeden kabul etmen, eger hala konuyu uzatmaya calişırsa sen ayrılcan belli ki sonuna gelmissiniz zaten ilişkinin. ikinizden birinin demesi lazım.

Yapabileceğin hiçbir şey yok. Erkek ol ve o ısrar etmeden sen bitir.
Hocam o işler öyle kolay olmuyor işte onu bende biliyorum o kadar zor ki.

Yüksek ihtimalle sana olan sevgisi bitmiş. (aslında kendisi de demiş zaten üstü kapalı şekilde)

Yapabilecegin şey eger ayrılalım derse hiç israr etmeden kabul etmen, eger hala konuyu uzatmaya calişırsa sen ayrılcan belli ki sonuna gelmissiniz zaten ilişkinin. ikinizden birinin demesi lazım.
Keşke bitirmek ve o duyguları geçmişte yaşananları düşünmemek kolay olsa :(

Hocam o işler öyle kolay olmuyor işte onu ben de biliyorum o kadar zor ki.

Keşke bitirmek ve o duyguları geçmişte yaşananları düşünmemek kolay olsa :(

Zor değil, bir kız için bu kadar kasmaya gerek yok. İlk sevgilin olduğun için ne olduğunu bilmiyorsun sadece. Bırak gitsin, sen bırakmazsan eninde sonunda o bırakacak ve öylesi daha kötü.

Freni patlamış bir kamyonda yokuş aşağı gidiyorsun en azından atla da alacağın hasar azalsın. Gidip bir duvara çarpmayı bekleme.

İlk ayrılmak istediğinde okey deyip geçmediğin için suç sende. 5-6 aylık flörtlere çok fazla anlam yüklüyorsunuz.

Bir anda neden böyle olmuş olabilir onu anlamıyorum hadi anlaşamasak bir tartışma çıksa tamam da bir anda niye böyle oldu çok garip geliyor bana.
Sorgulaman normal. Erkekler hep çözüm odaklı yaklaşır fakat kızlarda böyle işlemiyor. Genuine fire desire yok. Neden aramana gerek yok.

Geri
Yukarı