Bir garip ayrılık isteği

İlk ayrılmak istediğinde okey deyip geçmediğin için suç sende. 5-6 aylık flörtlere çok fazla anlam yüklüyorsunuz.
Onunla paylaştığım ve onun benle paylaştıkları anılar yaptıklarımız zaman geçirdiğimiz şeyler anlam yüklemek değil onla hayatıma renk geliyor resmen mutlu oluyorum bir anda bırakmak ve kısa sürede toparlanmak çok zor.

Onunla paylaştığım ve onun benle paylaştıkları anılar yaptıklarımız zaman geçirdiğimiz şeyler anlam yüklemek değil onla hayatıma renk geliyor resmen mutlu oluyorum bir anda bırakmak ve kısa sürede toparlanmak çok zor.
Biraz rasyonel yaklaş. Bundan sonraki ilişkilerinde seviyesini 4-5 ayda onsuz yapamam diyeceğin seviyeye getirme. Alternatiflerin olsun. Üzgünüm ama dünya artık böyle bir yer.

Kızlar ilişkiyi kafada bitirdiklerinde asla güzel anıları hatırlamaz. Yani sadece sen iyi olduğunuzu düşünuyorsun. O değil.

Bir anda neden böyle olmuş olabilir onu anlamıyorum hadi anlaşamasak bir tartışma çıksa tamam da bir anda niye böyle oldu çok garip geliyor bana.

Beklediği gibi çıkmamış olabilirsin başka erkek bulmuş olabilir veya evde boş boş oturmak için ayrılmıştır 3. hayatta olmaz. Başka birisini bulmuştur.

Üniversiteye gelmiş, gözü açılmıştır muhtemelen. Aile evinden, baskıdan kurtuldu. Ne olduğu ortada, o kız en az 4 yılda neler yaşar, yaşatırlar...

@armas hocam bu işin lisesi üniversitesi yok maalesef lisede de istediğiniz kadar baskı yapsanız bile bu kız böyle işleri yine yapmıştır. Böyle kişilerin çoğu baskıcı aileden çıkıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı