Bir gözün diğerinden büyük gibi görünmesi

dksişm

Centipat
Ya bu çok belli değil günlük hayatta fakat fotoğraf çekindiğimde falan çok belli oluyor. Bir gözüm öbüründen azda olsa büyük olabilir ama asıl büyük görünmesinin sebebi değil birkez aynanın önüne geçip gözlerimi saatlerce inceledim ve sol gözümün üstünde sanki bir tık daha fazla deri varmış gibi görünüyor asıl sebebi bence bu. Henüz doktora falan görünmedim ameliyat olmak ta istemiyorum var mı bunun başka doğal çözümleri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sana özgü durum değil, bununla ilgili çalışma görmüştüm altın oranlı yüzlerle alakalıydı. Hangi yöndeki dişlerle çiğnediğinden tut, hangi yönde uyuduğuna kadar yüzünün simetrisini etkileyebiliyormuş. Asimetrik yüzler yazarsanız zannedersem bulursunuz. Simetrik yüzler nadir bulunur.

Sadece sana özgü durum değil, bununla ilgili çalışma görmüştüm altın oranlı yüzlerle alakalıydı. Hangi yöndeki dişlerle çiğnediğinden tut, hangi yönde uyuduğuna kadar yüzünün simetrisini etkileyebiliyormuş. Asimetrik yüzler yazarsanız zannedersem bulursunuz. Simetrik yüzler nadir bulunur.
Bu olabilir sebebi, genelde sağa dönük uyurum dişimin sağ kısmı ile çiğnerim yıllardır böyle bu.

Geri
Yukarı