Bir hanımefendi ile nasıl antrenman yapılmalı?

Hocam nasıl anlamadınız akşama da kardiyo yapmak istiyor işte.

Anladım onu. Kası olan kimseler internetteki videolarda gördükleri gibi kızların ilgileneceğini sanıyor genele bakarsak. Yok öyle bir şey. Bu arkadaşta da durum aynı sanırsam. Etkilendiği bir kadını etkileme peşinde. Yoksa arkadaşı, sevgilisi olsa sormazdı. Erkek biriyle antrenman nasıl yapılırsa öyle yapılır zaten. Kas kütle farkından dolayı ağırlıklar değişebilir tabii.

Son düzenleme:
Spora sıfırdan başlayan birisi için sırtı hissetmek, geliştirmek ve kalınlaştırmak oldukça zordur.

Fakat olayı az çok çözmüş birisi 9 ay içinde olduka üstde saydıklarımı yapabilir.
Benim demek istediğim 0dan başlayan birisi için 9 ay.da geliştirmek zor olur.

Anladım onu. Kası olan kimseler intertteki videolarda gördükleri gibi kızların ilgileneceğini sanıyor genele bakarsak. Yok öyle bir şey. Bu arkadaşta da durum aynı sanırsam. Etkilendiği bir akdını etkileme peşinde. Yoksa arkadaşı, sevgilisi olsa sormazdı. Erkek biriyle antrenman nasıl yapılırsa öyle yapılır zaten. Kas kütle farkından dolayı ağırlıklar değişebilir tabii.
Şu konu geldi istemsizce aklıma.

İlginç bir konu, herkese bol şans
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı