Bir insanın penisi nasıl uzayabiliyor?

Eğer dışarıda isem elimi cebime koyup cebin içinden yön vermeye çalışıyorum ama bayağı sıkıntı oluyor dediğin gibi hele ki karşı cinsle temasta bulununca aniden fırlıyor yerinden bayağı sıkıntı yaratıyor.

Normal haldeyken aşağıya doğru hafiften düzeltiyorum bilmiyorum siz nasıl yapiyorsunuz ama bu sefer de o haldeyken rahatsız ediyor. Yukarıya doğru yapınca da lastik kısmı rahatsız ediyor.

Normal haldeyken aşağıya doğru hafiften düzeltiyorum bilmiyorum siz nasıl yapiyorsunuz ama bu sefer de o haldeyken rahatsız ediyor. Yukarıya doğru yapınca da lastik kısmı rahatsız ediyor.
Eğer havuzun ortasında mayo giymiş şekilde o olayı yaşarsam hemen bir havlu kapıyorum yoksa sıkıntı.

Ben hiç umursamıyorum direkt dalıyorum elle düzeltiyorum aslında aşağı doğru yapıyorum genelde.

Ben hiç umursamıyorum direkt dalıyorum elle düzeltiyorum aslında aşağı doğru yapıyorum genelde.

Olduğu gibi bırakınca da sıkıntı oluyor eşofman vb. giyildiğinde, ben de bu yüzden aşağı doğru yapıyorum fakat işte bu sefer de o olay yaşandığı zaman o sıkışıklık rahatsız ediyor mecbur artık geçmesini beklemek gerekiyor ya da tekrardan başka yöne doğru düzeltmek gerekiyor.

Aşağıda da çok rahatsız ediyor be. En iyisi sol çapraza doğru vermek.

Aşağıdayken aslında normal haldeyken rahatsızlık vermemesi lazım fakat herkesin alıştığı bir şekil var o yüzden bir şey diyemem siz de haklısınız aslında, bir de giyilen iç çamaşırı sıkıysa bu da rahatsızlık yapıyor olabilir ayrıca kumaş içeriği ve markaya göre de değişiyor.

Geri
Yukarı