Sizce bir insanın kaç yaşında ilişkisi olmalı?

• Konuyu başlatan Cihen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 92
  • Görüntüleme 11B
Tamamen insana bagli. Kimisi gec olgunlasir kimisi erken. Lise 2de tanisip evlenen de gördüm. 25-26 yasinda ilk sevgilisi olan da. Genelleme yaparsak en erken 17-18 diyebilirim kendi deneyimlerime göre tabi benim bahsettigim ciddi bbir iliski. Takilmalik tek seferlik vs. gibi sagliksiz iliskilerden bahsetmiyorum.

Sağlıklı bir ilişki için genelde üniversite ortamında veya üniversite sonlarına doğru uygun bir seçim olabilir.

Liseye başladım bu sene, daha bir ay olmadı insanlar birbirinden hoşlanmaya başlamış. Arkadaşlar 14 yaş bu işler için çok erken değil mi? Bir tek ben mi böyle düşünüyorum anlamıyorum.
Şhsi fikrim lise aşkı hevestir arkadaşlar.Çok nadirdir lise aşkıyla evlenenen.Gerçekten sevmeden kimseyle gönül eğlendirmeyin,değerli vaktinizi kendinize ayırın,hayallerinizin peşinden koşun.Daha önünüzde uzun bir yol var.

19 yaş alti mantıksız. Sevgili yapacaksanız üniversite şart. Lise sevgilileri %99 lafta kalıyor. Üniversite genel manada gerçek sevgili yapabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Geri
Yukarı