Bir kasaya iki adet Güç Kaynağı takma

ColinMCRY

Hectopat
Kardeşler, yeni Güç Kaynağı aldığımda eskisini atmak biraz zor olacak. Bu sebebledir ki ben eskisini pc den ayrı 5-6 tane kasa içi fan için kullanmak istiyorum. Bunu yaparken de güç kaynağına bir tektikleyici koyacam. İçinizde denemiş olan veya olması sorun olmaz diyen varmı?:confused: Sormadan hareket edemedim.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce böyle bir şey duymadım. Ama aklıma bazı sorular takıldı. Neden kasaya 5-6 tane fan takıyorsun ? Eğer kasa içi soğutma senin için önemliyse neden su soğutma tercih etmiyorsun ?

Kasa büyük, bir sürü fan yeri vardı. Ha su soğutmasına gelecek olursak bende bilirdim su soğutması almayı ama almak için cebe para girmesi gerek. Ayrıca amacım eski powersupply'i de değerlendirmekti. O yüzden yani:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni güç kaynağı alıyorsan bütün her şeyi ona bağla. Neden birine sistemi diğerine fanları bağlıcam düşüncesine kapılıyorsun. Daha az verimlilik ve daha çok ısı olur bu yüzden. Eski güç kaynağı da elinde kalacak diye bir şey yok. Satabilirsin :)

Zaten bir kasaya 2 güç kaynağı takamazsın. Dışarıda durması da saçma olur. Bence satmalısın. Evde kalabalık yapacağına cebinde dursun parası.

- - - Güncellendi - - -

Zaten bir kasaya 2 güç kaynağı takamazsın. Dışarıda durması da saçma olur. Bence satmalısın. Evde kalabalık yapacağına cebinde dursun parası.

- - - Güncellendi - - -

Yalan! :D Corsair Obsidian 900D
çift psu desteği sunuyor.

- - - Güncellendi - - -

Takılabilir :)

Örnek: Aerocool Strike-X ST Black Edition

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı