Bir kişinin senden hoşlandığını düşünmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu tweet de ince bir mesaj olabilir. Benimle uyu-uyan kısmı biraz fazla gelebilir, onun haricindeki cümle kalıplarını yazabilirsin aşağıdaki.

j.jpg

Mesela;

Benimle kal, benimle mutlu ol, benimle gül, benimle gez, benimle yaşa bu hayatı vb. şeyler işte.

''daha sonra seninle gelelim derken ciddi miydin? Ona göre para biriktireceğim de''

Demek ''daha sonra seninle gidelim'' dedi sana. Hmm. Şaka görünümlü bir teklif gibi duruyor ya da kız espritüel bir kız. Gizemli kız. Eğer bunu şaka yollu söyleseydi sen de şaka yollu ''ona göre para biriktireceğim de'' dersen yerinde bir söz söylemiş olursun ama eski bir muhabbeti açmak da pek doğru değil. Ne kadar oldu bu diyalog aranızda geçeli?

Şu tweet de ince bir mesaj olabilir. Benimle uyu-uyan kısmı biraz fazla gelebilir, onun haricindeki cümle kalıplarını yazabilirsin aşağıdaki.

Eki Görüntüle 281227

Mesela;

Benimle kal, benimle mutlu ol, benimle gül, benimle gez, benimle yaşa bu hayatı vb. şeyler işte.

Demek ''daha sonra seninle gidelim'' dedi sana. Hmm. Şaka görünümlü bir teklif gibi duruyor ya da kız espritüel bir kız. Gizemli kız. Eğer bunu şaka yollu söyleseydi sen de şaka yollu ''ona göre para biriktireceğim de'' dersen yerinde bir söz söylemiş olursun ama eski bir muhabbeti açmak da pek doğru değil. Ne kadar oldu bu diyalog aranızda geçeli?
6 gün oldu, ortam gürültülü olduğu için kulağıma söyledi. Seninle mi yoksa ikimiz mi dedi hala emin değilim dürüst olmak gerekirse. Birde eklemek istedim, zorla dans ettirdi ama öyle slow değil normal oyun havasıydı :D.

Az önce dikkatimi çekti de. :D

Yeni Mesajlar bölümünden bir kesit. :D

Hatta ilk iki konu. :D

Hayat bu ikisi arasında gelip gidiyor be. :D

PC'ye format çeker kızla buluşmaya gidersin. :D

Bilerek çeker dedim. :D

Tam man kafalı teknik servisçi tabiri. :D

Screenshot.png

Bu çelişki kötü olmuş ama seni zorla dansa kaldırması seninle birlikte bir şeyler yapmaktan hoşlandığını gösteriyor. Dans güzel bir yaklaşma biçimi, kız güzel hareket yapmış. Bana kalırsa bu hareketi sana karşı bazı duygular beslediğinin göstergesidir.

Bir dakika, zaten ''seninle'' ve ''ikimiz'' aynı kapıyor çıkıyor. Kız seninle birlikte bir yerlere gitmek istiyor olabilir.

Şu tweet'ler de olabilir.

k.jpg

dd.jpg

Bu çelişki kötü olmuş ama seni zorla dansa kaldırması seninle birlikte bir şeyler yapmaktan hoşlandığını gösteriyor. Dans güzel bir yaklaşma biçimi, kız güzel hareket yapmış. Bana kalırsa bu hareketi sana karşı bazı duygular beslediğinin göstergesidir.

Bir dakika, zaten ''seninle'' ve ''ikimiz'' aynı kapıyor çıkıyor. Kız seninle birlikte bir yerlere gitmek istiyor olabilir.

Şu tweet'ler de olabilir.

Eki Görüntüle 281232

Eki Görüntüle 281229
Umarım hisleri konusunda yanılmam, ki düşüncen mantıklı geliyor :). Peki ben bu kızı nasıl kaşla göz arasında bir yere çağırabilirim? Nasıl bir yol izlemeliyim? Birde nasıl diyaloğa girebilirim? Aklımda ''tweetlerimi zorla mı beğeniyorsun?'' demek var :D (pek sosyal değilim ve çok arkadaşım yok).

Koku bırak kanka. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seninle bir şey konuşabilir miyiz, benimle gelir misin, de.

Yalandan ''neler yaparsın boş zamanlarında'' diyerek dolu olduğu günleri sor, buradan boş olduğu günleri bulursun. İşte o günler için de bir rota çiz, mesela Antalya'da ikinizin de görmediği güzel beldeleri gezmeye gidin birlikte. Birlikte yolculuk yapmak keyiflidir.

Sosyal medyayı kullanmak istiyorum dersen bu gezi fikrini tweet atabilirsin. Ama yüz yüze teklif etmen daha etkili olur ve kızın bu teklife verdiği ilk tepkiden neler hissettiğini de anlayabilirsin.

Benden bu kadar, 4 saat 55 dakika sonra dedemi hastaneye götürmeme gerek. En azından bir-iki saat uyuyayım.

Öğleden sonra tekrar konuşuruz dostum.

Konu hakkında bu kadar özverili olduğun için teşekkür ederim. Umarım dedenin ciddi bir şeyi yoktur. İyi uykular!

Koku bırak kanka. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seninle bir şey konuşabilir miyiz, benimle gelir misin, de.
Koku bırakmak işe yarayabilir bak :D, ders çalışmaya geldiğinde salarım bir iki tane mest olur anında :D.

Ya aga açılmak istiyorum ama redderese aramız bi garip olur. Sence ediyim mi iyi anlaşıyoruz ego olmasın ama önceki sevgililerim benle yakışıklı olduğum için çıktığını söylediler. Yanlış anlama ego kasmak istemedim.
Instagram dan istek at kabul ederse anlaşıldı demektir

Selam arkadaşlar, biz şahısla aynı sınıftayız. Kendisinin cezası bulunması sebebiyle yazamadığını belirtti, ben yazıyorum. Arkadaş teklif etmiş ve kız şok falan olmuş. Ondan sonra, kız arkadaş kalalım küs müsün? gibi sorular sormuş anlayacağınız arkadaşlar. Red edildi. :( Çok umursayan birisi değildir ama hala seviyormuş.

Instagram dan istek at kabul ederse anlaşıldı demektir
Zaten takipleşmeye başladılar.

Yalandan ''neler yaparsın boş zamanlarında'' diyerek dolu olduğu günleri sor, buradan boş olduğu günleri bulursun. İşte o günler için de bir rota çiz, mesela Antalya'da ikinizin de görmediği güzel beldeleri gezmeye gidin birlikte. Birlikte yolculuk yapmak keyiflidir.

Sosyal medyayı kullanmak istiyorum dersen bu gezi fikrini tweet atabilirsin. Ama yüz yüze teklif etmen daha etkili olur ve kızın bu teklife verdiği ilk tepkiden neler hissettiğini de anlayabilirsin.

Benden bu kadar, 4 saat 55 dakika sonra dedemi hastaneye götürmeme gerek. En azından bir-iki saat uyuyayım.

Öğleden sonra tekrar konuşuruz dostum.
Usta konuyu açan çocuk reddelimiş haberin olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı