Hoşlandığını söyleyememek

t3ff

Decapat
Arkadaşlar bir kızdan hoşlandım derece beğendim. Yani kızla iç içeyim. Kızı görünce ne diyeceğimi unutuyorum. Şu an da birbirimize kanka diyoruz fakat kızı gördüğüm an nutkum tutuluyor. Bir şey söyleyemiyecek dereceye geliyorum. Yani hayatımda kimseyle sevgili olmadım. Bu duygunun nasıl olduğunu bilmiyorum. Ne yapacağım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşına göre değişir mesela ben ortaokula gidiyorum burada sıkıntı olur kabul etmezse bir daha göz göze falan gelemezsin ama büyüksen lise, üniversite falan çok sıkıntı olmaz istersen biraz daha bekle kızın tepkilerini ölçmeye çalış onun seni sevdiğini düşünüyorsan söyle çok sıkıntı olmaz yani kasmaya gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece böyle yapma(sanki çok sosyalim gibi cevap verdim ama değilim)

27 yaşındayım. Bende hep utanırım. Hiçbir kıza da gidip söylemedim bekle bekle onlar gelecektir elbet :D Bende öyle oldu hep en azından.

Öyle diyorsunuz da bizim yaşlarımızda genelde sevdiğimi düşünme gibi bir düşünce olduğu için kanka der.
Kardeşim daha ortaokula gidiyorsun. Aşk falan için önünüzde uzun bir ömür var. Ayrıca böyle kanka demeye devam ederse kızda onu sever. Ama arkadaş olarakç

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı