Hediye Bir kişiye istediği Interactive Movie oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türün lideri diye nitelendirebileceğimiz Quantic Dream veya sadece 1 oyunu iyi olsa da yine türe katkısı olan Telltale oyunları dahil değil mi yani listeye? Wales Interactive bu türe iyi şeyler katmış veya yüksek kalitesi olan oyunlar yapmıyor. Madem insanları türle tanıştıracaksınız ve bu yüzden herkes katılamıyor o zaman asıl öncü firmaların oyunlarını katın listeye hocam.

Son düzenleme:
Etkileşimli film oyunu olarak tarif edebilirim bu oyun türünü, seçimlerinize göre ilerleyen bir film. Bu tür ile tanışmanız için katılanlar arasından yaptığım çekilişi kazanan kişiye istediği oyunu hediye edeceğim.

Oyunların listesi:

Steam hesabınızda:
  • Adaletli oyun ortamını bozmaktan ceza almamış olmalısınız,
  • Daha önce bu kategoride bir oyun oynamamış olmalısınız,
  • En az 500 toplam oynama saatiniz olmalı.
Technopat hesabınızda:
  • Aktif bir Technopat üyesi olmanız,
  • Çoklu üyelik cezanızın olmaması,
  • Aynı başlıktan 15'den fazla cezanızın olmaması veya geçmiş 6 ay içerisinde hiçbir ceza almamış olmanız.
Şartları gerekiyor. Gizliliğinizi bozmanız, yani Technopat hesabınızla ilgili kişisel bilgileri paylaşmanıza, gerek yok. Çekilişin kazanan kişinin uygunluğunu bir moderatör onaylayacak.

Son katılım 3 Temmuz.
Katiliyorum.

Etkileşimli film oyunu olarak tarif edebilirim bu oyun türünü, seçimlerinize göre ilerleyen bir film. Bu tür ile tanışmanız için katılanlar arasından yaptığım çekilişi kazanan kişiye istediği oyunu hediye edeceğim.

Oyunların listesi:

Steam hesabınızda:
  • Adaletli oyun ortamını bozmaktan ceza almamış olmalısınız,
  • Daha önce bu kategoride bir oyun oynamamış olmalısınız,
  • En az 500 toplam oynama saatiniz olmalı.
Technopat hesabınızda:
  • Aktif bir Technopat üyesi olmanız,
  • Çoklu üyelik cezanızın olmaması,
  • Aynı başlıktan 15'den fazla cezanızın olmaması veya geçmiş 6 ay içerisinde hiçbir ceza almamış olmanız.
Şartları gerekiyor. Gizliliğinizi bozmanız, yani Technopat hesabınızla ilgili kişisel bilgileri paylaşmanıza, gerek yok. Çekilişin kazanan kişinin uygunluğunu bir moderatör onaylayacak.

Son katılım 3 Temmuz.
Katılıyorum

Türün lideri diye nitelendirebileceğimiz Quantic Dream veya sadece 1 oyunu iyi olsa da yine türe katkısı olan Telltale oyunları dahil değil mi yani listeye? Wales Interactive bu türe iyi şeyler katmış veya yüksek kalitesi olan oyunlar yapmıyor. Madem insanları türle tanıştıracaksınız ve bu yüzden herkes katılamıyor o zaman asıl öncü firmaların oyunlarını katın listeye hocam.
Seçime göre yol alan bir oyun hediye etmiyorum, interaktif film hediye ediyorum. Bu kategoride öneride bulunabilirsiniz, kazanan kişi isterse hediye ederim.

Son düzenleme:
Seçime göre yol alan bir oyun hediye etmiyorum, interaktif film hediye ediyorum. Bu kategoride öneride bulunabilirsiniz, kazanan kişi isterse hediye ederim.
"Seçime göre yol alan oyun" diye bir tür yok. Bahsettiğim oyunlar da "İnteraktif film" kategorisine giriyor. Ki bahsi geçen firmanın oyunu Late Shift'te seçime göre değişen bir oyun. En basitinden oyunda tüm sonları görmenizi istedikleri başarı var. Aynı Heavy Rain vb. oyunlarda olduğu gibi. Oyun basınının listelerine baksanız bile yine görebilirsiniz bu oyunları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı