Hediye Depremzedelere yardım eden bir kişiye Steam'den 50 TL'ye kadar istediği oyun veya oyunlar hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Duyar derken? Ben sana söyleyeyim, yaptığın iyilikleri şova çevirmek duyar, canınla başınla fedakarca yardım etmek duyarlı olmaktır. Konuya gelen art niyetli yorumları kimse göz ardı etmesin, maksat yardıma vesile olmaksa maksattan sapıldığı aşikardır. Yardım kampanyası başlatmak vesile olmaktır, gereksiz tartışmalar veya iki kuruşluk oyun kodu için alçalmak değil!
Karşıdaki kişinin ne için bağış yaptığının bir önemi yok. Gidecek yer yine depremzede kardeşlerimiz. Arkadaş buna vesile olmuş işte, ne şovu ne anlatıyorsun ya. Maksattan sapıldığı aşikarmış :D Gereksiz tartışma falan sen bu mesajı yazmasan da yoktu ayrıca, bağış yapan kişi ister oyun için yapsın ister bağış yapmak için yapsın. Paranın gideceği yer aynı. Çok saçma düşünüyorsun.

Screenshot_2023-02-10-13-36-44-30_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg

Depremzedelerin hayrına bir yardım yaptım umarım ulaşır :)

Banka hesabım olmadığı için IBAN üzerinden para atamadım :(

Merhaba. Elden geldiğince yardımda bulunmaya çalışıyorum. Şu an buraya kanıt atacak bir pozisyonda değilim.
Oyuna da ihtiyacım yok. Yine de çekilişe dahil eder misin?

Maalesef, edemem.

Olur da bana çıkarsa oyun istemiyorum, o 50 TL'nin de Ahbap derneğine gönderilmesini istiyorum.

Para Steam bakiyemde.

Papara'dan 100 TL bağışta bulunsam kabul olur mu?

Olur, birçok kişi öyle yaptı zaten.

Sadece Steam oyunuysa beni katmayin eger nakitte gecerliyse kazanirsam o parayla da bagis yapilsin.

Çekilişe katılım sonlanmıştır. Birkaç saat içinde kazananı açıklayacağım.

chrome_screenshot_1676144601719.png

@lusie Steam hesabınızı atar mısınız?

Son düzenleme:
Hocam ban falan yememiş, profilinde son çevrimiçi tarihi gözüküyor. Ama belki yorum yazma kısıtlaması getirmiş olabilirler çünkü o mesajı raporlandıktan sonra hiçbir şey yazmamış.

Eki Görüntüle 1660189

Hocam benim yaşım tutmadığı için babam ve amcamla gittik olur mu? Bir de yüzlerini kapatmamı istediler o yüzden siyaha boyadım.
Cidden bu adamın forumda hala durması bile saçmalık.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı