Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Zyplux, pazartesi günü göz ameliyatı oldum. Sokaktan geçen adam bile geçmiş olsun diledi, kendi yakınlarımın haberi olmasına rağmen dilemedi. Pazartesi günü bir gözüm tamamen kapalıydı, gözümde bandaj gibi bir şey vardı.

Aslında çok bir şey de beklemiyordum. Bir "geçmiş olsun" demek bu kadar zor olmamalıydı.

@Zyplux, pazartesi günü göz ameliyatı oldum. Sokaktan geçen adam bile geçmiş olsun diledi, kendi yakınlarımın haberi olmasına rağmen dilemedi. Pazartesi günü bir gözüm tamamen kapalıydı, gözümde bandaj gibi bir şey vardı.

Aslında çok bir şey de beklemiyordum. Bir "geçmiş olsun" demek bu kadar zor olmamalıydı.

O yüzden kimseye bağlanmıcan hayatına bakacaksın her zaman.

Geçmiş olsun hocam. Benim en yakınımdaki şahıslar yani ailem 4 5 yıldır doğum günümü bile kutlamıyor. Sınıfta samimi olmadığım insanlar bile hatırlarsa kutluyor. İlginç gerçekten.

@nana49, aslında çok şey de beklemiyoruz. Tek derdimiz önemsendiğimizi görmek.

Önemsenmemeyi dibine kadar yaşıyorum. Arkadaşlarım artık beni resmen yedek olarak görüyor. Önce pek samimi olmadığım kişilerle dostluk kuruyorlar sonra hep onunla takılmaya başlıyorlar. O kişiyle arası bozulunca sürekli benimle takılıyorlar, yanımdan ayrılmıyorlar. O şahısla barışınca yüzüme bakmıyorlar. Bıktım usandım artık. Direkt dostluğu bitirsem hem okul hayatım cehenneme döner hem de 3 yıllık arkadaşlıklarımı bitirmek istemiyorum. (Biraz uzun olmuş kimseye anlatamayınca dolmuşum iyice.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı