Bir kişiyi kırmayın

Kendim için koyduğum sınır 2025 yılı. Bu şu demek oluyor; 2025 Yılına kadar everest dağı kadar kişisel ve hayati olarak kendimi geliştirmek ve komple değiştirmek. Yoksa hedefime asla ulaşamam. Yani 4 senede tofaşın, ferrariye dönüşmesi gibi birşey bu.
Bu uzun bir zaman. Önemli olan çabalaman. Umarım sana uygun birini bulursun dostum.

Çoğu zaman insanlara karşı dürüst, nazik ve tarafsız davranıyorum ancak ön plana çıkmayan birisi olsaydım muhtemelen ezmek için uğraşırlardı. :)
Elbette bazı durumlar oluyor ki karşı tarafı sert bir dil ile çaba sarf ederek uyarman gerekiyor, elden bir şey gelmiyor o duruma.

Bu arada insanın parazit gibi olanından uzak durun, birisini ilk kez görmenize karşın ön yargınız oluştuysa o kişiyi daha da fazla tanıyarak ilişkinize karar verin.

Bir INFP-A olarak hayır demesini de bilerek nazik ve sabırlı davranıyorum. Bir hatası varsa uyararak sabır ederim. Düzelirse ne güzel. Ama haftalarca uyarmama rağmen hala kendi bildiğini okuyorsa bütün sabrettiklerimi bir anda üstüne salarım. Bu yöntemle düzelmeyen çok yok. Düzelmeyen bir iki kişiyi de hayatımdan çıkardım.

Bir INFP-A olarak hayır demesini de bilerek nazik ve sabırlı davranıyorum. Bir hatası varsa uyararak sabır ederim. Düzelirse ne güzel. Ama haftalarca uyarmama rağmen hala kendi bildiğini okuyorsa bütün sabrettiklerimi bir anda üstüne salarım. Bu yöntemle düzelmeyen çok yok. Düzelmeyen bir iki kişiyi de hayatımdan çıkardım.
Ben INFP-T'yim bu arada.

Katılmıyorum. Herkesin gönlünü almak gerekmez. Sana faydası olmayan kişinin gönlünü almak veya almaya çalışmak salaklıktır.

Ben INFP-T'yim bu arada.
Sondaki "-T" testi 16personality'den çözdüğünüzü tahmin ediyorum yani test sonucu muhtemelen yanlış.
Sizin için de aynı şeyler geçerli.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı